Yeni çizgi diziler neden bu kadar sevilmiyor?

Eski yıllardaki çizgi diziler küçük yaş dışında yetişkinlerede hitap edebilen dizilerdi, şimdiki diziler özellikle Cartoon Network'te sadece çocuklar için hazırlanıyor. Halen arada sırada eski çizgi dizileri zevkle izlerim.
Artık Cartoon Network devri bitti Disney Channel devri başladı. The Owl House, Amphibia gibi yapımlar Dünya'da sevilerek izliyor buna alışmanız lazım artık.

Neden bu kadar önyargılısınız anlamıyorum? Aslında kötü değiller.
Önyargılı olsam izlememiş olurdum fakat bir çoğunu izledim.Artık cartoonito kuşağı diye saçma sapan bir şey veriyorlar sadece ve onun içindeki dizilerde tamamen ana sınıfına giden bebelere hitap edecek düzeyde idi.

Eski çizgi dizileri de izledim ama ben tutup da yeni çizgi diziler çok iyi demiyorum sadece fena değiller diyorum o kadar. Yoksa yeni çizgi diziler eski çizgi dizilerin yanına yaklaşamaz bile.
Bak bunu sen de anlamışsın. Eskilerin "Regular Show" dizisi ile sözde, çöp olan "BEN10"'u aynı kefeye koymak saçmalık :)

Eski ben 10 ve yeni ben 10'a bakınca anlamak çok da zor olmamalı. Eskiden monsuno, Bakugan, beyblade vb. çok daha kaliteli yapımlar vardı. Şimdikiler bayağı çocukça geliyor.

Rebootların çoğu kötü o konuda haklısınız ama yeni çizgi dizileri sadece rebootlar ile bilmemek lazım.

Ön yargılı olsam izlememiş olurdum fakat birçoğunu izledim. Artık cartoonito kuşağı diye saçma sapan bir şey veriyorlar sadece ve onun içindeki dizilerde tamamen ana sınıfına giden bebelere hitap edecek düzeyde idi.

The owl House ve amphibia izlemenizi öneririm.

Neden bu kadar önyargılısınız anlamıyorum? Aslında kötü değiller.

Yeni diziler derken bebe filmini kastediyor çoğu kişi.
Ön yargılı olsam izlememiş olurdum fakat birçoğunu izledim. Artık cartoonito kuşağı diye saçma sapan bir şey veriyorlar sadece ve onun içindeki dizilerde tamamen ana sınıfına giden bebelere hitap edecek düzeyde idi.

Akşamları off Air diye bir şey çıkıyor güzel çizgi filmler çıkıyor.

Rebootların çoğu kötü o konuda haklısınız ama yeni çizgi dizileri sadece rebootlar ile bilmemek lazım.

Öyle de şimdi hangi çizgi film beni okul çıkışı 1 dakikasını bile kaçırmamak için eve koşturabilir. Aah ah keşke o Bakugan izlemek için eve koştuğum zamanlara dönebilsem.

Yeni diziler derken bebe filmini kastediyor çoğu kişi.

Akşamları off Air diye bir şey çıkıyor güzel çizgi filmler çıkıyor.

Off Air'de powerpuff girls ve ben 10 rebootu var maalesef. Ha bir de sürekli dizi var ama onu saat 2'de izlemek pek mantıklı değil.
Öyle de şimdi hangi çizgi film beni okul çıkışı 1 dakikasını bile kaçırmamak için eve koşturabilir. Aah ah keşke o Bakugan izlemek için eve koştuğum zamanlara dönebilsem.

Ben de o günleri özlüyorum cidden ama yapacak bir şey yok o günler bitti.

Geri
Yukarı