Yeni CS:GO Fragmovie'm

Bu arkadaş için gereksiz mesaj cezası almaya gerek yok. @mr.esat Siz kendinizi geliştirmeye bakın, yolda mutlaka taşlar olacaktır. Hedefinize ulaşınca anlarsınız bu tiplerin ne kadar gülünç olduğunu.

Bu arkadaş için gereksiz mesaj cezası almaya gerek yok. @mr.esat Siz kendinizi geliştirmeye bakın, yolda mutlaka taşlar olacaktır. Hedefinize ulaşınca anlarsınız bu tiplerin ne kadar gülünç olduğunu.
Gerçek hayatta diyemeyeceği şeyleri sanalda diyenlere sinir oluyorum.

Arkadaşlar yeni CS:GO Fragmovie'm nasıl olmuş?
Eskilerinden daha iyi mi? Ne yazık ki 1080P kayıt çekemiyorum, telefondan yaptığım için de 60 FPS olmuyor video. Bu 2 hatayı görmezden gelip yorumlarsanız sevinirim :).

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

@Lyrinx Sizin görüşlerinizi de merak ediyorum hocam.
@skyyy Gül gül öldük.
Bilemedim. Müzik dışında güzel gibi. Müzik tam oturmamış bence.

Başı gereksiz uzun olmuş ve müzik de uygun değil, oturmamış gibi geldi bana. Onun dışında gayet güzel olmuş ellerinize sağlık.

Yeni konular

Geri
Yukarı