Yeni doğmuş yavru kedi için isim önerisi

Kedi.

Fikir alıntıdır.
shrek-shrek-forever-after-donkey-shrek-wallpaper-preview.jpg

Prison Break dizisinde kötü karakter, T-Bag.

Kusura bakmayın o zaman😅 tea bagging gibi ismi vardı karıştırdım hiç Prison Break izlemedim.

"Memento mori" cumlesi ölumlu oldugunu hatirla anlamini kast ediyor. Baglanti kurup ismini ayni benim gibi mori yapabilirsiniz. Latincede ölum demek.

Sizin söylediğiniz isim çok hoşuma gitti şu an onu koyacağım gibi ama daha da araştırma yapacağım.

"Memento mori" cumlesi ölumlu oldugunu hatirla anlamini kast ediyor. Baglanti kurup ismini ayni benim gibi mori yapabilirsiniz. Latincede ölum demek.

Kararımı verdim sizin dediğiniz gibi mori koydum teşekkürler önerdiğin için.

Son düzenleme:
Kusura bakmayın o zaman😅 tea bagging gibi ismi vardı karıştırdım hiç Prison Break izlemedim.

Sizin söylediğiniz isim çok hoşuma gitti şu an onu koyacağım gibi ama daha da araştırma yapacağım.

Kararımı verdim sizin dediğiniz gibi mori koydum teşekkürler önerdiğin için.

Hocam hayırlı olsun. Benim de kedimin adı Mori. Biz ismi koyarken başka anlamı da vardı. Rahmetli annem eskiden bana Paşa Mori derdi. Son zamanlarında bana çocukken paşa demeye başlamıştı. Bizde kediyi sahiplenip adını Mori koyduk. Böylece annemden sonra birbirimizi tamamlıyorduk. Bu isme sizin de nail olmanıza tekrardan çok sevindim. Kediyi benim yerime de öpün.

Geri
Yukarı