Yeni doğmuş yavru kedilere ne yapılmalı?

judge0

Decapat
Daha fazla  
Dün doğan 4 tane yavru kediler var annesi bugün sabaha kadar bakiyordu sonra hepsini evmizin yanindaki dereye birakti. 2-3 saat gelmedi bende kutuya koydum evimizde kedi süt tozu var. Ama annem eve cikarmama izin vermiyor yerde nasıl bakmaliyim? Okul vb seylerde var icim paramparca cok uzuluyorum ne olur ne yapmam lazim yardim edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dün doğan 4 tane yavru kediler var annesi bugün sabaha kadar bakiyordu sonra hepsini evmizin yanindaki dereye birakti. 2-3 saat gelmedi bende kutuya koydum evimizde kedi süt tozu var. Ama annem eve cikarmama izin vermiyor yerde nasıl bakmaliyim? Okul vb seylerde var icim paramparca cok uzuluyorum ne olur ne yapmam lazim yardim edin.

Sakın ama sakın annesinden ayrı bırakmayın yoksa ölür hepsi.
Dışarıda dursun havalar sıcak annesi gelip onları besler sizin herhangi bir şey yapmanıza gerek yok belki annesine mama verebilirsiniz o kadar ama sakın eve falan alıp annelerinden ayrı bırakmayın öldürürsünüz hayvanları!

Arkadaşım kediyi aldığın yere kutuyla beraber bırak, Annesi onları arıyordur muhtemelen ve kedileri sevme (kokun siner üstlerine) annesi dışlaya bilir, Yavru kedilere bir şey verme vereceksen annesine ver (mama, laktozsuz süt, su) yavru kedilerin tek ihtiyacı annesinin sütü.

Yavrular için süt tozu pek zararı yok ama, Benim kedim vardı Snowy küçük aşkım bir kaç gün sonra niyeyse felçlendi :(

Arkadaşım kediyi aldığın yere kutuyla bırak, annesi onları arıyordur muhtemelen ve kedileri sevme (kokun siner üstlerine) annesi dışlayabilir, yavru kedilere bir şey verme vereceksen annesine ver (mama, laktozsuz süt, su) yavru kedilerin tek ihtiyacı annesinin sütü.

Yavrular için süt tozu pek zararı yok ama, ben kedim vardı snowy küçük aşkım birkaç gün sonra niyeyse felçlendi :(

Annesi aksam oldu 15 saattir yok.

Arkadaşım kedi o köpek değil, görmemişsindir o bakmaya gelmiştir yemek arıyordur ve son elinde sonunda gelecektir.

* Not: Koyduğun kapta bir sürü serçe parmagın kadar delikler olsun hava alsın hayvanlar.

Üstü açık.

Dışarıya koydum inşallah almaya gelir anneleri.

Yarin sabaha kadar gelmezlerse terk etmiş anlamina mi gelir?
Arkadaşım sen kaç yaşındasın ?
Yavrusu var illaki gelecektir, Yarın öğlene doğru git bakalım kedinin 1 tanesini "Eldivenle ya da bezle" karnını dokun hafifçe, Sert ise toktur annesi beslemiştir muhtemelen.

Geri
Yukarı