Yeni eFootball 2022 Mobile'i nasıl buldunuz?

eFootball 2022 mobile'i nasıl buldunuz?

• Çok güzel

Oy: 0 0,0%
  • Güzel sayılır

Oy: 0 0,0%
  • Fena değil

Oy: 5 21,7%
  • Kötü buldum

Oy: 1 4,3%
  • Oldukça kötü

Oy: 2 8,7%
  • Eski halini özledim

Oy: 4 17,4%
  • Bir fark yok klasik pes mobil

Oy: 1 4,3%
  • Silme zamanı geldi artık

Oy: 10 43,5%

• Oy verenlerin toplamı
    23

Gameon

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Oyun bugün oynamaya açıldı ve ilk deneyimlerim son derece çok kötü.
İlk önce çok mavimsi bir menüsü var ve önceki tasarıma göre fazla abartı ve karmaşık gibi geldi yine zorlayıcı tarafı yok ama görünümü kötü ve geçiş hızları yavaş.

Grafikleri bayağı kötü duruyor önceden 30-60 FPS düşük grafiklerde akıcı bir şekilde oynuyordum herhangi bir bulanıklık veya keskinlik açısından sorunum yoktu şimdi ki ise düşük grafikleri kötü keskinlik hatları ve çok düşük doku kalitesine sahip, şimdiki standart hali eskinin düşük grafikleriyle aynı sayılır. 30 FPS de akıcı değil.
Yüksek grafik ve 60 FPS oynamayı tercih ederseniz herhangi bir sorunu yok güzel gözükür.

Oynanışa gelirsek hareket ettirme çubuğu sabit yapıldığında oynanışı etkileyecek şekilde biraz yüksekte duruyor, hareketli yapıldığında ise sabite göre daha zor oluyor.

Mekanikleri değişmiş yani kötüleşmiş diyelim normalde oynayanlar bilir eski halini ne olduğunu şimdiki daha da zor.

Oyuncu teknik özellik yükseltme sistemine gelirsek farklı bir yapıya dönüşmüş siz hangi özelliğini örneğin. "şut gücü" ona göre yükseltme yapılabiliyor ama bir yere kadar bu tarzı da şahsen kötü sayılır.

Bütün oyuncularımın seviyesi ve kiralama süresi sıfırlanmış seviyelerde eskisi gibi değil sanırım 102 seviyelik kırmızı efsane rashford var artık o seviyeleri görebilir mi bilmiyorum şu an fulledim ama 86 oldu.

Şu anki hali ortada kötü bulduğum yerleri düzelir mi dersek pek zannetmiyorum bayağı zamana ihtiyacı var gibi şu anda oyunu bırakmayı düşünüyorum eski tadı kalmamış.

Son düzenleme:
Oyunu dün akşam sildim. PES 19 Mobilden beridir oynuyorum. Oyun 2020'den sonra kötüleşmeye başladı. 21'in sadece oyun motoru güzeldi. Beğenmedim açıkcası.

iPad 8 yüksek grafik 60 FPS grafikler çöp gibi görünüyor ve kasıyor.

Güncelleme: Oyun 2023 ismi ile güncellenmiştir ve hâla çöp olma konumunda kalmaktadır.

Oyunda sözleşme yenilemesi DP ile yapılmadığı için efsane takım kurulamıyor bu nedenle düşük performanslı oyuncularla oynamak zorunda kalınıyor.

Grafikleri aynı 2021'e göre berbat durumda.

Kısacası indirmenizi önermiyorum onca şikayete eleştiriye rağmen bu kafayla devam ettiklerine göre ileri ki yıl için incelemesini yapmaya gerek yoktur 2024-2025-2026..

24.10.2023 güncelleme:
E-football 24 çıkmışken bir şans vereyim ara ara girip keyif maçı atıp çıkarım diye oyunu indirdim ama ne yazık ki Konami hesabıma ulaşamadım "aktarılacak veri yok" hatası alıyorum ya da bu durum doğrudur ki Konami benim kadromu sildiler :D
Google Play hesabımda bağlıydı ama onda da durum aynı.

Konami'nin sitesinden hesabıma giriş yapabiliyorum ve harcadığım e-football puanlarını uzun bir liste halinde görebiliyorum.
Konami desteğe Gmail üzerinden ulaşarak bütün durumumu anlattım ne yaptıysam olmadı diye şifremi değiştirdim vs.

Çok kısa sürede geri dönüş yaptılar ve e-football'a kayıtlı bir Konami hesabının olmadığını söylediler bende 2. kez destek açıp Konami hesabımı ben değil olsa olsa siz silmişsinizdir itamlarında bulundum ama bildiğiniz gibi önceki postu kopyalayıp tekrar bana ilettiler.

Şimdi bu durumda ben bu oyuna sıfırdan başlamak istemem aynı durumu yaşama ihtimalim olabilir, gerçi olmasa da yeniden bolca zaman israfına girişemem.

30.10.2023 güncelleme:
Konami'nin saçma politikası yüzünden hesabım silinmiş. İşlerine geliyor nasıl olsa tekrar uğraşır çabalar ve bir anlığına oyunu bıraktığında da tekrar sileriz düşüncesindeler.
Kitle kazanalım derken daha da fazlasını kaybediyorlar şaka gibi :D

Son düzenleme:

Geri
Yukarı