Satılık Yeni GT 730 toplama bilgisayar (neredeyse sıfır)

yunuscnk

Hectopat
Yer
ankara
Daha fazla  
Bilgisayarı daha yeni topladım, en eski parçası 3 aylık en yeni parçası 1 aylık. Dvd sürücü, 500gb hdd, fanlardan biri ve cold cathode dışında tüm parçaların faturası ve kutusu halen duruyor. Donanım özelllikleri ile ilgili tüm bilgileri resimlerde mevcuttur. RAM'lerin ikiside aynı, sadece birinin özellikleri koydum toplamda 8gb ram vardır(lisanslı windows 10 pro 64 bit yüklüdür). Fiyat olarak 1100tl düşünüyorum ama pazarlığa tabiki de açığım fakat takas düşünmüyorum. Sorularınızla ilgili olarak özelden mesaj atarsanız elimden geleni yapmaya çalışırım. Ankarada oturanlara bilgisayarı elden teslim edebilirim.

IMG_0054-min.JPG
IMG_0055-min.JPG
IMG_0056-min.JPG
IMG_0057-min.JPG
IMG_0058-min.JPG
1.JPG
2.JPG
3.JPG
4.JPG
5.JPG
cristal disk benchmark.jpg

güncel

APU ve GT 730 ha? Bari içine R5 240 koysaydınız da alacak kişi Dual Graphics'den yararlansaydı. Üzülerek söylüyorum ki bu sistemi alacak birini bulmanız çok zor.

kurulduğunda iş amaçlı düşünülmüştü zaten bu fiyat andındaki tüm yeni yada yeniye çok yakın bilgisayarlarda bu ekran kartı ve türevleri var o yüzden fiyatı pazarlığa açık bıraktım zaten sistemin tek ihtiyacı olan şey iyi bir ekran kartı bence çünkü çok hızlı ve akıcı çalışıyor.

Geri
Yukarı