Yeni hayata başlamak

Umarım Technopat'ı da bırakırsın. Bu da bir sosyal medya sonuçta. İşinden alıkoyar insanı.

Hayata 1 kez geliyorsun ve gerçekten istediğin bunlar mı?

Eğlence yok tadı efso lezzetleri yemek yok.

Diyet ve kitap okumaya bağlı sadece kişisel gelişim o kadar?

Yok aga. Bana göre değil bu işler. Gezip tozmak lazım yiyip içmek lazım. Madem 1 kere geliyoruz tadına varmak lazım.

Görevlerimi yapmam lazım.

Kişisel gelişim yapılmalı bence ama bu kadar abartı derecesinde olmaması gerek diye düşünüyorum. Zaten genellikle böyle bir listeyi herkes bir kez yapıp bırakmıştır.

Kişisel gelişim yapılmalı bence ama bu kadar abartı derecesinde olmaması gerek diye düşünüyorum. Zaten genellikle böyle bir listeyi herkes bir kez yapıp bırakmıştır.
Diğerleri neyse de spora başlamam şart oğlu şart. Obezim çünkü. Bir de YKS var ama mezuna kalacağım yine. Çünkü OBP kesik.

Eğer size bunlar şimdiki hayatınızdan daha memnun hissettirecekse devam edin. Şahsen ben kendi hayatıma kısıtlama koymayı sevmiyorum. Vaktin su gibi akıp gittiği şu zamanda 100 yıl bile yaşamak bana çok kısa geliyor. Bu yüzden hayatın tadını çıkarmayı disiplinli olmaya tercih ederim.

Gezip tozmak tabii ki yapılır ama yiyip içmek'e katılmıyorum sağlıksız yiyecek içecekler insanı ruhende bozar fizikende en basit bir hamburger yediğimde mutsuzluk hissi uyandırıyor yememiş gibi hissediyorum karın ağrısı oluyor boş yiyecekler o paraya evde tavuk alırım pilavla yerim.

O hatayı yaptım maalesef. 2019-2023 arası stabil 75 kiloydum. 2023 yaz aylarında bir yemek yedim aklın hayalin durur. Sonra malum. 87 kilo oldum.

O hatayı yaptım maalesef. 2019-2023 arası stabil 75 kiloydum. 2023 yaz aylarında bir yemek yedim aklın hayalin durur. Sonra malum. 87 kilo oldum.

İşte burada spor ve kardio devreye giriyor zamanında başlasaydın bu hale gelmezdin ama hala geç değil şeker'i pis yağ'ı bırak hemen başla.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…