Yeni Hero Swain Hakkında Düşünceleriniz

En iyi Burst olduğunu sanmıyorum. Belki DPS ama Burst değil.

En iyi Burst LeBlanc, Annie, Anivia, Kassadin, Poppy. Swain'in yeri bu Hero'lardan ayrı. Bunlar Anti-Carry'ken, Swain AP Carry gibi oynanmalı.

Son düzenleyen: Moderatör:
DPS manasında Burst olarak bakmadım ben. Direk Tool Tip'teki Damage olarak söyledim. Çünkü AP Ratio'ları çok yükseldi artık. Ama senin dediğin gibi, anlık Burst olarak onlarla kapışamaz.

Swain'i ezmeyin. İlk oynayışımda deli dehşet skor elde ettim. Adam şimdilik Skill OP'u. 2-3 kişilik Combat'lara çok rahat girebiliyor. 2 kişiye tek başına dalabiliyor, ama takım oyunu zayıf, takıma faydası yok. Solo Hero'su.

Swain'i ezmeyin. İlk oynayışımda deli dehşet skor elde ettim. Adam şimdilik Skill OP'u. 2-3 kişilik Combat'lara çok rahat girebiliyor. 2 kişiye tek başına dalabiliyor, ama takım oyunu zayıf, takıma faydası yok. Solo Hero'su.
Takıma faydası olmadığını mı düşünüyorsun gerçekten ? 5v5 karşı karşıya gelindiğinde, herkesin ölüp ayakta kalabilecek ender Hero'lardan biri olmaso yeterli değil mi ? Ve Ulti'si aktif iken de hatırı sayılı bir Damage veriyor. Herkese elini kolunu sallaya sallaya Tower almak, takıma ve takım oyununa bence bayağı bir etkisi oluyor.

Yine de daha ağır bir Caster tercihim olur. Swain kötü demiyorum, ancak adam öldürmek biraz zaman alıyor. Skill'lerinin çoğu Dot olduğu için.

Ulti'si açık iken tüm Hero'lara Damage verip, kendini Heal'liyor. W Skill'i sayesinde bellirli bir alanda olan düşmanları kıstırıyor. Daha ne yapmasını bekliyorsun takım için ? Penta Kill mi ?

Soraka, tüm Hero'lara Heal atar. Alistar, rakibi kendine çeker veya saha dışı atar ve takımı kurtarır. Akali, takım zor durumda kaldığında saldırgan Hero'ya uçup işini bitirir. Anladın mı demek istediğimi ? Swain takım Combat'ta tamamen Solo, farklı bir dünyada.

Ulti'si açık iken tüm Hero'lara Damage verip, kendini Heal'liyor. W Skill'i sayesinde bellirli bir alanda olan düşmanları kıstırıyor. Daha ne yapmasını bekliyorsun takım için ? Penta Kill mi ?
Diğer Caster'lar yapabilirken neden olmasın ?

Swain'i Caster olarak göremiyorum ne yazık ki. Hem yeterince CC yok, hem Damage'i geçilebiliyor. Takımın Off-tankı olabilir.

Evet, Kennen Ulti'sini açması ve sonrasında Karthus'un Ulti'sini kullanması ve sonra da Swain'in Ulti'si ile Penta Kill gerçekleşebilir.

Dediğin gibi, gizli tank bir bakıma. Swain'in stratejik bir Hero olduğunu düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı