Yeni hesapta ban yenirse ana hesap da ban yer mi?

Unknown873

Decapat
Arkadaşlar merhaba. Çoğunuz bilirsiniz unknown da bir DLL gördüm skin changer diye Valorant için. O DLL'i ben yeni kurduğum hesaba yapsam ve ondan eğer ban yersem main hesabım da ban yeme ihtimali var mı? Bunu soracaktım?
Not: Ayrıca şöyle bir şey var yeni hesapta 3 ay ban yersem, beklerim yani o 3 ay boyunca main hesabıma girmem.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba. Çoğunuz bilirsiniz unknown da bir DLL gördüm skin changer diye Valorant için. O DLL'i ben yeni kurduğum hesaba yapsam ve ondan eğer ban yersem main hesabım da ban yeme ihtimali var mı? Bunu soracaktım?
Not: Ayrıca şöyle bir şey var yeni hesapta 3 ay ban yersem, beklerim yani o 3 ay boyunca main hesabıma girmem.
IP ban yemezseniz hayır.

Anakart banı yerseniz giremezsiniz onun dışında ban yiyip girerseniz yine ban yeme ihtimaliniz var bence hiç bulaşmayın.
Hayır şöyle yapayım diyorum mesela. Açtığım hesaba yapayım bunları, ban yerim mutlaka ama 3 ay verir sistem 3 ay beklerim artık

Hile olarak algıladığı için anakart ban atıyor IP değil
Peki ban yesem ondan sonra hiç bir şekilde oyuna girmesem birkaç ay. Ya birde bunları niye göze alıyorsun diyecek olursanız, bir merak ettim nasıl bir şey diye ama insanın da başına hep meraktan gelirmiş.

Hayır şöyle yapayım diyorum mesela. Açtığım hesaba yapayım bunları, ban yerim mutlaka ama 3 ay verir sistem 3 ay beklerim artık
Tamam 3 ay beklersen sorun yok fakat bir skin için bence 3 ay değmez.
Eğer anakart ban kaldırma düşünür sen de onlar da artık ileri seviyeye çıktı sadece anakarta değil bir çok ekipmana ban atıyorlar. Ben çok denedim daha da zorlamıyorum her zorladığımda ban uzuyo daha da uğraşmadım 1 ay kaldı benim de.

Ne gerek var, ban yiyeceğin zaten garanti. Üstüne ücretsiz hile, kimse babasının hayrına sana ücretsiz hile vermez illa ki bir çıkarları vardır. Sırf silahın kaplamasını değiştirmek uğruna riske atmaya değmez.

Ne gerek var, ban yiyeceğin zaten garanti. Üstüne ücretsiz hile, kimse babasının hayrına sana ücretsiz hile vermez illa ki bir çıkarları vardır. Sırf silahın kaplamasını değiştirmek uğruna riske atmaya değmez.
Sana katılıyorum zaten de internette dolaşan hilelerin çoğu virüslü

Tamam 3 ay beklersen sorun yok fakat bir skin için bence 3 ay değmez.
Eğer anakart ban kaldırma düşünür sen de onlar da artık ileri seviyeye çıktı sadece anakarta değil bir çok ekipmana ban atıyorlar. Ben çok denedim daha da zorlamıyorum her zorladığımda ban uzuyo daha da uğraşmadım 1 ay kaldı benim de.
He anladım sağol şey ya zaten bende de önceden böyle zamanlarım oldu geçtiğimiz sene bende bekledim de şimdi sorun yok oynuyorum sıkıntısız. Belki yapmam bunu da.

Yeni konular

Geri
Yukarı