Yeni hesapta ban yenirse ana hesap da ban yer mi?

Hayır şöyle yapayım diyorum mesela. Açtığım hesaba yapayım bunları, ban yerim mutlaka ama 3 ay verir sistem 3 ay beklerim artık.

Peki ban yesem ondan sonra hiçbir şekilde oyuna girmesem birkaç ay. Ya bir de bunları niye göze alıyorsun diyecek olursanız, bir merak ettim nasıl bir şey diye ama insanın da başına hep meraktan gelir miş.

Hocam diğer girdiğiniz hesabında ban yeme ihtimali var.

Ne gerek var, ban yiyeceğin zaten garanti. Üstüne ücretsiz hile, kimse babasının hayrına sana ücretsiz hile vermez illa ki bir çıkarları vardır. Sırf silahın kaplamasını değiştirmek uğruna riske atmaya değmez.
Sana katılıyorum zaten de internette dolaşan hilelerin çoğu virüslü
Şimdi şöyle evet çoğu hile virüslü. Ancak şöyle bu hile Unknown Cheats diye bir sitede. Onlarda demişler zaten virüssüz bir dll diye, birde bu dll ler için genellikle güvenilirde bir injector programı gerek. Eğer program sağlamsa birkaç zaman ban yedirtmez. Ya zaten bende kullanmayı pek düşünmüyorum, bir kaplama yüzünden bile başıma bir sürü şey gelebilir.

Şimdi şöyle evet çoğu hile virüslü. Ancak şöyle bu hile Unknown Cheats diye bir sitede. Onlarda demişler zaten virüssüz bir DLL diye, bir de bu DLL'ler için genellikle güvenilirde bir injector programı gerek. Eğer program sağlamsa birkaç zaman ban yedirtmez. Ya zaten bende kullanmayı pek düşünmüyorum, bir kaplama yüzünden bile başıma bir sürü şey gelebilir.

Hocam bir mantıklı düşünün, bu adam ücretsiz bir şekilde babasının hayrına mı hile yapacak? Bir çıkarı olması şart.

Geri
Yukarı