Overwatch ban sonrası yeni hesap ban yer mi?

Tamamdır teşekkürler yardımınız için.
Ya bu sabah aklıma geldi de 2 oturum açılabilir ya windowsda bu hileleri ben başka kullanıcıya indirmiştim yeni açılan kullanıcıda hiçbir hile yüklemedim. Bu farkeder mi yoksa farketmez mi ?

Son düzenleme:
Bakin, format atmadiginiz sürece VAC tarafindan yasaklama almayacaginizin hicbir garantisi yok. Eger emin olmak istiyorsaniz format atacaksiniz. Bunun haricinde ne yaparsaniz yapin, hileleri hangi sekilde yüklemis olursaniz olun, format atmadiktan sonra bir garanti veremem.

Abinizin özel verileri bulunuyorsa söyleyin yedek alsin. Yedek aldiktan sonra da formatlayin. Baska yolu yok bu isin.

Ben size en kesin cözümü söyledim. Gerisi sizin istediginize ve sansiniza kalmis.

15 yaşındaki hile kullanan ergenler yüzüne bu oyunu rahat rahat oynayamıyorum. Oyuna girince bu tipleri görünce sinirlerim tavan yapıyor. 3 hesabı hile sebebi ile ban yemiş utanmadan da konu açıp yardım istiyor. Yardım etmeyin böyle tipler uslanmaz.

15 yaşındaki hile kullanan ergenler yüzüne bu oyunu rahat rahat oynayamıyorum. Oyuna girince bu tipleri görünce sinirlerim tavan yapıyor. 3 hesabı hile sebebi ile ban yemiş utanmadan da konu açıp yardım istiyor. Yardım etmeyin böyle tipler uslanmaz.
Aynen dostum bilgisayarımdaki hileleri silmek için uğraşıyorum ama hile de kullanıyorum aklıma geldi biranda neden burda konu açmıyım durduk yere değil mi ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı