Yeni internet bağlattıktan sonra kablolu bağlantıda hiçbir değişiklik olmadı

Erhan Akın

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, iyi forumlar.
Ben yeni bir internet bağlattım, internet bağlandıktan sonra internet kablosu ile masaüstü bilgisayarıma bağladığımda herhangi bir değişikliğin olmadığını gördüm. Herhangi bir işlem yapmam gerekiyor mu yoksa benim internet girişimde mi sorun var?

Son düzenleyen: Moderatör:
Önceki internet değerleriniz ile şimdiki değerleriniz nedir?. Önceki ile aynı hızı alıyorsanız ne gibi bir değişiklik bekliyorsunuz?

Sorununuzu güzel bir şekilde dile getirirseniz yardımcı olmaya çalışalım. Sizi memnun etmeyen şey nedir?

Kusura bakmayın ben soruyu yanlış sordum. Ben yeni bir internet bağlattım. İnternet kablosunu taktığım internete bağlanmadı bilgisayar. Benim bilgisayarımın internet girişinde mi problem var yoksa belirli bir şey mi yapmam gerekiyor onu soruyorum.

Kusura bakmayın ben soruyu yanlış sordum. Ben yeni bir internet bağlattım. İnternet kablosunu taktığım internete bağlanmadı bilgisayar. Benim bilgisayarımın internet girişinde mi problem var yoksa belirli bir şey mi yapmam gerekiyor onu soruyorum.

Modem kurulumunu yapmanız lazım. Modem arayüzüne girip ISS kullanıcı adı ve şifrenizi kaydedeceksiniz bu kadar.

Yeni konular

Geri
Yukarı