Yeni İnternet Sağlayıcı Önerileri

@Uğur DÜNDAR Geçmenizi tavsiye etmediğim dediğin paket superonlinenin mi ttnetin mi superonlinea fiber olmadığından dolayı pek sıcak değilim. Birde superonlineden arayan kişi diğer firmalar 100 hattın bağlı olduğu port kullanıyor biz 25 dedi böyle bir şey var mı varsa pek bir katkısı var mı?

@Uğur DÜNDAR Geçmenizi tavsiye etmediğim dediğin paket superonlinenin mi ttnetin mi superonlinea fiber olmadığından dolayı pek sıcak değilim. Birde superonlineden arayan kişi diğer firmalar 100 hattın bağlı olduğu port kullanıyor biz 25 dedi böyle bir şey var mı varsa pek bir katkısı var mı?
Ttnet kullanıcısıyım. Sizin paketiniz 16 Mbps olan paket ve ben de aynısını kullanıyorum. Memnun olmadım. Sizin sorunuza gelecek olursam öyle bir şey var mı bilmiyorum ve o konuda pek bir fikrim yok ama kendi mantığımla yaklaşırsam şöyle bir şey çıkarabilirim: "Ne kadar az hattın olduğu portu kullanırsan o kadar hızlı bir internetin olur." Çok fazla güvenme bu mantığıma :D Yanlış olabilir :D

Benim paketim 8 mbs 50 gb akk ben ttnetin 16 mbs 75 gbına geçsem mi diye demiştim yada superonlinenin 16 mbs 75 gbına geçsem mi diye. Sağolun demek ki kandırmaca yapıyor firmalar neyi seçsem bilemedim ttnette kalayım en iyisi diyorum.

Fiber altyapınız yoksa ADSL için Superonline'ye bulaşmayın sakın! 8 Mbps kullandığım neti adamlar altyapı yetersizliğinden 1 Mbps' e düşürdüler. Artık Oyunlar da ping mi desem yoksa sürekli kopmalar mı desem yoksa aşırı yavaşlık mı desem bilemedim. Bir de Başkent'in ortasında..

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı