Yeni iPhone 12 Çizildi

Kendi kendine olmamıştır o, değişim gibi işine gelen bir olayı unut. 😂
Telefonu orjinal kılıfı ile ve ekran koruyucu ile kullanıyorum. Ona rağmen böyle.
IMG_20220409_201343.jpg

Kendi kendine olmamıştır o, değişim gibi işine gelen bir olayı unut. 😂
Bir çok şikayet var bu konu ile ilgili hatta iphone 12 ler ilk çıktığında geri çağırmışlar çok şikayet olduğu için. Dediğim gibi bir kişinin cihazını yenilemişler ama bize olur mu zor ihtimal bence de.

Çizilmeme garantisi vermiyorlar. Çizilmeye karşı dayanıklı deniliyor. Mutlaka sert bir cisim yüzünden çizilmiştir. Parmak izine karşı da dirençli olur ekranlar ama zamanla o özelliğini de kaybederler. Koruyucu bir film kullanmak lazım bütün akıllı telefonlarda.

Bir yerde yazana göre seramik shield teknolojisi ile cam daha esnek oluyormuş telefonu kırılmaya karşı dayanıklı yapıyor ama çizilmeye daha dayanıksız hale getiriyormuş. Ne kadar doğru bilmiyorum.

iPhone, cihazlarını artık geri dönüşümden elde edilen kalitesiz hammaddelerden üretiyor. Uzun süre kullanmak için almayın.
Bu bilgiye nereden ulaştığınız konusunda bizi bilgilendirir misiniz?

Bir çok şikayet var bu konu ile ilgili hatta iphone 12 ler ilk çıktığında geri çağırmışlar çok şikayet olduğu için. Dediğim gibi bir kişinin cihazını yenilemişler ama bize olur mu zor ihtimal bence de.
Burada olmaz o iş, kullanıcı hatası ibaresini yapıştırırlar direkt.
Telefonu orjinal kılıfı ile ve ekran koruyucu ile kullanıyorum. Ona rağmen böyle.
Kılıfla kullansan bile yine çizilir ki telefon, göze çarpmasın yeter.
Bu bilgiye nereden ulaştığınız konusunda bizi bilgilendirir misiniz?
Kedi uzanamadığı ciğere murdar dermiş. 😂
Bir yerde yazana göre seramik shield teknolojisi ile cam daha esnek oluyormuş telefonu kırılmaya karşı dayanıklı yapıyor ama çizilmeye daha dayanıksız hale getiriyormuş. Ne kadar doğru bilmiyorum.
O tür bilgilere doğru olsa dâhi aldırış etmeyin, koruyucu ile telefon kullanmak şart. İlk elden deneyimledim; telefonumun üzerinde ince bir koruyucu vardı ve mermere düşünce üzerindeki çatlaklar harita gibi oluştu, kırık ekrana kalın koruyucu yapıştırdım ve defalarca yere düşürmeme rağmen "bana mısın?" demiyor. 😂

Son düzenleme:

Geri
Yukarı