Yeni Kaspersky hakkında düşünceleriniz neler?

Birkaç aydır Bitdefender önerirken linçleniyordum, bu durumun yaklaşacağını bildiğimden öneriyordum hep.

Kaspersky'ın yeni sürümleri yerine imkan varsa Internet Security kullanın diye bas bas bağırırken sırf yeni arayüz olduğu için tercih eden kişilerin de saldırısına uğradım zamanında. Kendilerini bu konuya da beklerim.

Ha, genel bir yorum yapmam gerekirse, Kaspersky öyle berbat bir performans çıkarmamış. Sadece yeni altyapıya ve mimariye geçen bir güvenlik yazılımının geçireceği adımları geçiriyor şu anda. Sistemlere uyum sağlaması, güvenlik katmanlarının oturması ve özellikle diğer uygulamalarla olan entegrasyonu zamanla olacak şeyler. Kullanan kişilerin değiştirmesi için bir sebep yok, mümkünse Internet Security kullanılmasını öneriyorum hala.

Yeni geçecek kişiler için de Bitdefender ve ESET'i önermeye devam ediyorum.

Halihazırda aldıysanız sorun yok, eğer Internet Security üyeliğiniz varsa ve kullanabiliyorsanız ondan devam edin. Yoksa Kaspersky Standard da yeterli fakat mesajımda da dediğim gibi, Kaspersky'ın mevcut süreci çok da tökezleyerek geçireceğini sanmıyorum.

Kaspersky'nin de kötülendiğini gördük :D.

Hocam ben konu açtım Avast ve BitDefender neredeyse bütün zararlıları yakalıyor Kaspersky 100 tane yakalayamıyor. Kaspersky kullanıyorum şu an ama yeni Kaspersky kötü.

Güncelleme alalı kaç ay oldu hocam?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
5 ay önceki video ve çok kötü:(.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
5 ay önceki video ve çok kötü:(.
Yok ben direk arkadaşa dedim sanki yeni güncelleme almış gibi sormuşta. Bu sene bildim bileli böyle zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı