Yeni Kaspersky hakkında düşünceleriniz neler?

Bitdefender'ın fiyatları biraz tuzlu. 90 günlük ve 180 günlük kampanyaları da sona ermiş. KIS lisansım bitince düşüneceğim tekrar.
ESET, zamanında TEB ile ücretsiz lisans dağıtıyordu. Bir bakının bankalar zaman zaman AV firmalarıyla böyle anlaşmalar yapıyor. Bitdefender Türkiye ayağı sağlam bir firma, göz gezdirin kampanyalarına derim.

Bir de yeni müşteriyim diye belirterek iletişime geçip indirim talep ederseniz de birçok firma indirim yapar.

ESET, zamanında TEB ile ücretsiz lisans dağıtıyordu. Bir bakının bankalar zaman zaman AV firmalarıyla böyle anlaşmalar yapıyor. Bitdefender Türkiye ayağı sağlam bir firma, göz gezdirin kampanyalarına derim.

Bir de yeni müşteriyim diye belirterek iletişime geçip indirim talep ederseniz de birçok firma indirim yapar.
Biraz baktım. En son 2021 yılında yapıkredi ile kampanya yapmış. Hocam bir de şey diyeceğim. İnternette daha ucuza satılan lisans anahtarları güvenli midir? Alınır mı sizce?

Aslında Internet Security alınabilir gibi. En son baktığımda fiyatı daha fazlaydı diye hatırlıyordum. Bir ara düşüneceğim.

Tercihim Kaspersky Premium'dan yana oldu. Nedeni: Fiyatı gerçekten uygundu. Programın yanında sınırsız VPN ve premium parola yöneticisi geliyor. Ek olarak bağımsız test sonuçlarını inceledim başarı puanı çok yüksekti.
Ekran görüntüsü 2023-08-04 123845.png

Ekran görüntüsü 2023-08-04 124130.png

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı