Yeni Kitaba Başlayacağım

TpszTelevizyon

Kilopat
Makaleler
24
Daha fazla  
Meslek
Makine Mühendisliği
3 tane Cahilliler Kitabı isimli bir kitabım vardı 3. kitaba geçtim bu bitince sizin burada önereceğiniz kitapları değerlendireceğim.

Öncelikle beni sürüklemeli, fantastik kitapları çok severim. Beni bu dünyadan koparsın sürüklesin maceradan maceraya, hafif gizem merak uyandırsın. Sıkılmadan zevkle okuyayım.

Vereceğiniz kitabı önerdikten sonra kendi yorumunuzla değinirseniz konusuna çok yararlı olur.

2. olarak ben Harry Potter serisini büyük bir ilgiyle izleyen her ne kadar izlesem de sıkılmayan birisiyim. Seri olarak almayı düşünüyorum, önerir misiniz?

-------------------------

Önerilerinizi her zaman bekliyorum. Sürekli okuyorum, aklımda uzun bir okunacak kitap listesi var. Bu listeme kitap eklemek için önerilerinizi bekliyorum. Konumuz ismi gibi sürekli yeni bir kitaba başlama üstüne kurulmuştur.

Son düzenleme:
Okuduğum bazı kitapları önerim istersen;

Psiko-Analist - John Katzenbach

Aklından Bir Sayı Tut - John Verdon

Fantastik olarak da Özlem Baş'ın Meleklerin Fısıltısını öneririm.. 2. kitabı çıkacaktı ama okumadım ben onu. :)

Öncelikle ben tüm Harry Potter serilerini izledim. Sonra kitaplarını alıp okudum. Arada dağlar kadar fark var. Filmlerde bazı şeyler çok anlamsız ve saçma fakat kitap size her şeyin cevabını veriyor.

Ek olarak kitap okurken başka dünyalara gitmek istiyorsan. Harry Potter kadar sevdiğim Percy Jackson ve Olimposlular serisini öneririm. Şimşek hırsızından başla zaten hızını alamazsın.

Percy Jackson ve Olimposlular serisi vazgeçilmezimdir. Ama seriyi sırasıyla okumalısın. Yoksa aklın karışabilir :D

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı