Yeni laptopta ölü piksel çıktı

serkan20150

Hectopat
Laptop sipariş etmiştim dün geldi kullandım sıkıntı yoktu kapadım daha sonra bilgisayarı açtığımda kırmızı bir nokta vardı. Ölü pixel olduğunu düşünüyorum. İade yapacağım ama nelere dikkat etmeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle cayma hakkınızı kullanarak iade etmenizi öneririm, tekli ölü pixellere garanti kapsamında hiçbir şey yapmama ihtimalleri var. İkinci olarak cayma hakkınızı kullandığınızı bir kağıda yazarak kutuya koyun ve aynı şekilde satıcıya mail atarak iade ettiğiniz tarihi, sipariş numarasını, isminiz vs yazarak "tarafınıza iade işlemlerimi başlattım" şeklinde belirtmenizi kesinlikle tavsiye ediyorum.

Mail olası bir red kararında THH için belge niteliğinde olur.

Öncelikle cayma hakkınızı kullanarak iade etmenizi öneririm, tekli ölü pixellere garanti kapsamında hiçbir şey yapmama ihtimalleri var. İkinci olarak cayma hakkınızı kullandığınızı bir kağıda yazarak kutuya koyun ve aynı şekilde satıcıya mail atarak iade ettiğiniz tarihi, sipariş numarasını, isminiz vs yazarak "tarafınıza iade işlemlerimi başlattım" şeklinde belirtmenizi kesinlikle tavsiye ediyorum.

Mail olası bir red kararında THH için belge niteliğinde olur.

Ayrıyeten böyle bir çizgi var bu ne oluyor.

Dosya Ekleri

• IMG_20221123_064043.jpg
    IMG_20221123_064043.jpg
    72,9 KB · Görüntüleme: 86
Ürününüz bariz şekilde kusurlu (ayıplı) gözükmektedir. Sözleşmeden dönerek ürünün satıcıya, ödediğiniz paranın da size iadesini talep edebilirsiniz. Ayrıca ürünün ayıplı olması sebebiyle yenisiyle değiştirilmesini talep etme hakkınız da bulunmaktadır. Bilimum sitelerde ürünlerin iadesini sistem üzerinden yapabiliyorsunuz ancak hangi siteden aldığınızı bilmediğim için ileride olası hak kaybına uğramamak adına iade sürecinizi yazılı olarak başlatmanızı ve talebinizin satıcıya ulaştığından emin olmanızı tavsiye ederim.​

Yeni konular

Geri
Yukarı