Yeni mobil oyunlarda root hatası

Bütçe
99999999999

Cptn.Price

Picopat
Arkadaşlar ben Rainbow Six mobil için seçildim e-posta geldi şu an tek sıkıntım Redmi not 8 cihazımın root erişimli olduğu için oyuna girememem bana iyi bir yöntem verirseniz sevinirim denediğim ve olumsuz yanıt aldığım yöntemleri aşağı yazarım kolay gelsin başımız sağ olsun: (

Airfrozen Magisk dondurma işlemi ×
Magisk hide işlemi ×
Lsposed modülü ×

Bildiğiniz modül veya başka yöntem varsa paylaşın.

Pubg New State çıktığında da aynı durumu yaşamıştım ben, uzun uzun uğraştım ama çözüm bulamadım. Magisk hide olayı mazide kaldı artık.

Ek olarak bir de paket adını gizle tarzı bir ayar vardı, onu da denediniz mi? Uygulamayı "Settings" olarak değiştiriyordu.

PUBG New state çıktığında da aynı durumu yaşamıştım ben, uzun uzun uğraştım ama çözüm bulamadım. Magisk hide olayı mazide kaldı artık.

Ek olarak bir de paket adını gizle tarzı bir ayar vardı, onu da denediniz mi? Uygulamayı "settings" olarak değiştiriyordu.

Denedim maalesef...

Shamiko ile Magisk gizleme yaparken uygulama adı değiştirme işlemi yapıyor musun?

Yok hocam o kadar yapmadın ama uygun bir video veya siz anlatacaksanız sevinirim sırasıyla verirseniz 😅

1. Shamiko modülünü indirip kurun.
  2. Magisk ayarlarından Zygisk aktif hale getirin.
  3. Magisk Uygulaması Gizle seçeneği ile uygulamayı farklı bir paket adı ile değiştirin.
  4. Configure Denylist kısmından gizlemek istediğiniz uygulama/uygulamaları seçin.
En son yeniden başlatıp durumu kontrol edin.
Apex, PUBG New state ve diğer birçok uygulama için bende çalışıyor. Android 12.1 ve Redmi Note 5 Pro kullanıyorum.

Magisk delta kullanın. Magisk deltada magiskhide mevcut. Zygiskten daha iyi. Magisk delta varken new state mobile sorunsuz açılıyor. R6 da açılır.

Yeni konular

Geri
Yukarı