Yeni monitörde görüntü bozuluyor

Kuuq1

Femtopat
Daha fazla  
Monitör
Dell Alienware AW2723DF
Merhaba, yeni aldığım monitörde attığım GIF'de ki gibi bozulmalar oluyor. Monitörün yanında gönderilen DisplayPort'u ve HDMI denedim ikisinde de sorun devam etti. Sadece şu anlık OCCT kullanırken sorunla karşılaştım sorunla daha önce karşılaşan veya çözümü bilen yardımcı olabilir mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Buna benzer bir hatayı bende alıyorum fakat sadece Steam de oluyor bir de YT da enteran bir şekilde koyu gri renklerde oluyor sanki gezince bugün servis e götürdüğüm de ise sorun ekran kartınızda olabilir dedi sizde de aynı durum olabilir çünkü eski monitörüm de de aynı hatayı aldım DDU'dan sürücü kurup sildim gene aynı. PC'yi servise yollayacağım.

Buna benzer bir hatayı bende alıyorum fakat sadece Steam de oluyor bir de YT da enteran bir şekilde koyu gri renklerde oluyor sanki gezince bugün servis e götürdüğüm de ise sorun ekran kartınızda olabilir dedi sizde de aynı durum olabilir çünkü eski monitörüm de de aynı hatayı aldım DDU'dan sürücü kurup sildim gene aynı. PC'yi servise yollayacağım.

Eski monitörüm de böyle bir bozulma olmuyordu yenisinde olmaya başladı.

Geri
Yukarı