Yeni monitöre geçerken yapılması gerekenler

UBerk

Megapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
8
Monitörüm bozulmuştu ve sizlerden bilgi ve tavsiye almıştım. Sonunda ise bunu almaya karar vermiştim. 10 gün içinde alacağım monitörü ancak aklıma takılan birkaç şey var.

Şu an kullandığım monitör 5ms, 60Hz ve Freesync desteği yok. Alacağım monitör ise 5ms, IPS, FreeSync ve 75Hz. Ekran kartı sürücüsünü kaldırıp tekrar kurmama gerek var mı?
Bu bozulan monitör ise bilgisayar açıldığında gidiyor ve monitörü 40-50 kez düğmesinden kapatıp açtığımda ekran geliyor. Çift monitör olarak kullanmayı düşünüyorum. İhtiyacım olursa 40-50 kez açıp kapatıp ekranı açabilirim. Çift monitör için neler yapmam gerekir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Çift monitör için bu videoya bir göz atabilirsiniz. Kullanımı oldukça basit. Ayrıca ekran kartını kaldırıp, tekrar kurmanıza gerek yok.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı