Yeni monitörüm: XG270

Fresky

Hectopat
Evet 2005 yılında aldığım Sony SDM-HS75 model monitörümü 15 yıl aradan sonra emekliye ayırmamın vakti geldiğini anladım.

Uzun arayış ve araştırmalarım sonucu karar kıldığım monitörü Vatan'dan sipariş verdim. Pişman etmez inşallah. Elime geçince monitör hakkında sormak istediğiniz varsa seve seve cevaplarım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim elimde de 240 Hz model bulunuyor. Akıcılığı ve avantajı kesinlikle hissediyorsunuz. O Monitör ile 75 Hz arasında bile aşırı fark hissedersin. Anlatmama gerek yok. Lakin 15 Senelik monitörünü değiştirdin de, sisteminiz nedir? Ona uyacak bir sisteminiz var mı?

Benim elimde de 240 Hz model bulunuyor. Akıcılığı ve avantajı kesinlikle hissediyorsunuz. O Monitör ile 75 Hz arasında bile aşırı fark hissedersin. Anlatmama gerek yok. Lakin 15 Senelik monitörünü değiştirdin de, sisteminiz nedir? Ona uyacak bir sisteminiz var mı?
4790K, RTX 2060 16 GB RAM sistemim var kısmen yeterli olacaktır diye düşünüyorum. Sizin monitörünüz neydi?

Son düzenleme:
Evet 2005 yılında aldığım Sony SDM-HS75 model monitörümü 15 yıl aradan sonra emekliye ayırmamın vakti geldiğini anladım.

Uzun arayış ve araştırmalarım sonucu karar kıldığım monitörü Vatan'dan sipariş verdim. Pişman etmez inşallah. Elime geçince monitör hakkında sormak istediğiniz varsa seve seve cevaplarım.
Merhabalar , bende bu monitörü almak istiyorum fakat fps oyunları oynamaktayım ips panel olduğu için çekiniyorum oyunlarda gecikmeler hissetmekten doğru düzgün bilgilerde bulamadım kullanıcı deneyimleri vs. ve bir de şuan indirimli 3899 tl siz kaça satın aldınız ?

Merhabalar, bende bu monitörü almak istiyorum fakat FPS oyunları oynamaktayım IPS panel olduğu için çekiniyorum oyunlarda gecikmeler hissetmekten doğru düzgün bilgilerde bulamadım kullanıcı deneyimleri vs. ve bir de şu an indirimli 3899 TL'siz kaça satın aldınız?

Vatan'dan 4 bine aldım. Monitör gelmedi daha gelince tekrar yazarım.
Hız konusunda TN > IPS > VA yani VA'yı hiç düşünme.

Bir de bu modelde Blue engelleyici bir teknoloji varmış. Bir de IPS olunca biraz riske girerek aldım ama üzeceğini düşünmüyorum nedense.

Yeni konular

Geri
Yukarı