Yeni Monster laptopta Windows 11 kurulmuyor

Sorunum çözüldü dostlarım
Monster 'a mail attım bana modelimin güncel Windows 11 için olan BIOS sürümünü atın diye böyle bir mail karşılık aldım indirdim ve şuan kuruyorum
Merhaba, aynı model cihazı bende kullanıyorum, aynı sorunu alıyorum. Rica etsem bana bios update dosyasını ve bios güncellemesi konusunda desteği paylaşır mısınız? Şimdiden teşekkür ettim.

Bios güncellemesi ile Windows 11 kurdum sorunsuz bir şekilde ama ekran kartı sürücüsü yükleyemedik Windows 11 problemli geldi bana güncellemesini alayım derkek Windows bozuldu bende Windows 10 a geri döndüm Windows 11 serüvenim başlasamadan bitti
biosu nasıl güncelledin acaba aynı cihaz bende de var yardımcı olur musun?
Sorunum çözüldü dostlarım
Monster 'a mail attım bana modelimin güncel Windows 11 için olan BIOS sürümünü atın diye böyle bir mail karşılık aldım indirdim ve şuan kuruyorum
bana da güncel bios dosyalarını yolladılar. Bunlardan hangisini yükleyeceğim

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    52,1 KB · Görüntüleme: 122
Son düzenleme:
BIOS'u nasıl güncelledin acaba aynı cihaz bende de var yardımcı olur musun?

Bana da güncel BIOS dosyalarını yolladılar. Bunlardan hangisini yükleyeceğim.

En baştan dördüncü olanı ZIP'ten çıkart ama şarj cihazı bağlı olsun. Yukleme başlayınca bitene kadar PC'ye dokunma.Cihazin abra A5 v17.1 ise paylaşabilirmisin

biosu nasıl güncelledin acaba aynı cihaz bende de var yardımcı olur musun?

bana da güncel bios dosyalarını yolladılar. Bunlardan hangisini yükleyeceğim
Arşivden dosyaları C root dizinine çıkarınız ve FlashMeWinX64.bat dosyasını yönetici olarak açınız.

En baştan dördüncü olanı ZIP'ten çıkart ama şarj cihazı bağlı olsun. Yukleme başlayınca bitene kadar PC'ye dokunma.Cihazin abra A5 v17.1 ise paylaşabilirmisin
abra a5 v17.2 sana dc den istek yolladım kabul eder misin
Arşivden dosyaları C root dizinine çıkarınız ve FlashMeWinX64.bat dosyasını yönetici olarak açınız.
@Alihanİskender ikiniz farklı söylüyorsunuz

bende dosyaları istedim bunlar geldi ancak nasıl kuracağımı bilmiyorum adımlar nasıl yardımcı olurmusunuz fotoğraflar aşağıda model abra a5 v17.1
abra a5 v17.2 sana dc den istek yolladım kabul eder misin

@Alihanİskender ikiniz farklı söylüyorsunuz
NH58HJQ-F1-1.07.09TFB17-ABRA A5 V17.1-1208-SKU 14.12.2021 18_17_57.pngNH58HJQ-F1-1.07.09TFB17-ABRA A5 V17.1-1208-SKU 14.12.2021 18_17_48.png

Bende dosyaları istedim bunlar geldi ancak nasıl kuracağımı bilmiyorum adımlar nasıl yardımcı olur musunuz fotoğraflar aşağıda model Abra A5 v17.1

Eki Görüntüle 1241888Eki Görüntüle 1241887

ZIP'ten masaüstüne çikart dosyaları FTB17709 yazan exe dosyasını çalıştır. PC şarjda olsun bataryada dolu olsun. Yukleme bittip ekran kapanınca biraz bekle bütün ışıklar sönsün(pil şarj ışığı hariç)sonra normal şekilde aç. Abra 17.1 ise PC paylaşabilir misin?

ZIP'ten masaüstüne çikart dosyaları FTB17709 yazan exe dosyasını çalıştır. PC şarjda olsun bataryada dolu olsun. Yukleme bittip ekran kapanınca biraz bekle bütün ışıklar sönsün(pil şarj ışığı hariç)sonra normal şekilde aç. Abra 17.1 ise PC paylaşabilir misin?
1.07.09TFB17-ABRA A5 V17.1-1208-SKU.rar teşekkür ederim bu arada benimki sorunsuz gerçekleşti

Geri
Yukarı