Yeni müşteri mi daha avantajlı eski müşteri mi?

Turkcell önermem diyenler neden önermediklerini yazarlarsa sevinirim. Yıllardır arkadaşlarım arasında en az pinge sahip olan bendim. Kesintiler de bu seneye kadar gayet azdı.
VDSL 100mbit yine karşılıyor eğer altyapın güçlüyse. VDSL modeme sahipsen yeni modem almana gerek yok. Ama tabii sen bilirsin canın ne isterse.
Hocam hiç modem yok ya. Durduk yere masraf çıkacak.

Sizde nasıl hâla eski modem var? En ufak problemde direkt olarak modemi değiştiriyorlar. Odamda sinyali engelleyen bir durum var teknik servis çözmeye çalışırken tüm kabloları değiştirdiler üstüne modemde o hafta 3 defa değişti. Normal zamanda bile genelde yılda bir kez kablolarda problem oluyor geldiklerinde modemi de değiştiriyorlar.

Turkcell önermem diyenler neden önermediklerini yazarlarsa sevinirim. Yıllardır arkadaşlarım arasında en az pinge sahip olan bendim. Kesintiler de bu seneye kadar gayet azdı.
Müşteri hizmetleri, teknik servis gibi konularda çok uğraşmıyorlar parayı alıp gitme taraftarı benim karşılaştığım ama tabi seveni de vardır. Denk geldiği yere göre değişir.

Sizde nasıl hâla eski modem var? En ufak problemde direkt olarak modemi değiştiriyorlar. Odamda sinyali engelleyen bir durum var teknik servis çözmeye çalışırken tüm kabloları değiştirdiler üstüne modemde o hafta 3 defa değişti. Normal zamanda bile genelde yılda bir kez kablolarda problem oluyor geldiklerinde modemi de değiştiriyorlar.
Sistemde bir arıza görmeyince 70 TL servis ücreti istiyorlar. Modem benim olmayacaksa ben neden vereyim o parayı? Modemin kendi odamda 3 diş çektiği oldu.
şuradan sorgulaya bilir misin?
Hocam bruh.
1629272483472.png

Turkcell kullanıyoruz,hızlı ve güzel tavsiye ederim. Ama biz eski bir müşteri olduğumuz için bize özel paket yapmışlardıç

Modemim yok 300-400 TL modem parası istiyorlar. Evime Turknet Fiber'de gelmiyor. Hem Vdsl kullanacağım hem çok maliyetli gelecek.

Hocam bana bi hız sonucu verdi ama fiber,vdsl hiçbir şey yazmıyor nereden öğrenebilirim?Eki Görüntüle 1141331
Netspeed'in sorgusuna göre VDSL alıyorsunuz bence Turkcell'den direk kurtulun. Sanki çok süper hizmet veriyorlarmış gibi çok yüksek fiyat istiyorlar her konuda.

Aynı değerleri bende aldım 69 Mbps ve fiber dolaba yani santrale uzaklığım 180 metre. Ve aldığım hız 80/8 mbps. Demek istediğim en kısa zamanda farklı ISS tercih etmeniz. Turknet, Netspeed gibi bakabilirsiniz.

Netspeed'in sorgusuna göre VDSL alıyorsunuz bence Turkcell'den direk kurtulun. Sanki çok süper hizmet veriyorlarmış gibi çok yüksek fiyat istiyorlar her konuda.

Aynı değerleri bende aldım 69 Mbps ve fiber dolaba yani santrale uzaklığım 180 metre. Ve aldığım hız 80/8 mbps. Demek istediğim en kısa zamanda farklı ISS tercih etmeniz. Turknet, Netspeed gibi bakabilirsiniz.
Hocam hiç kullanmadığım için biraz korkuyorum. 2 yıl gibi uzun bir süreden bahsediyoruz. Müşteri hizmetleri nasıl kesintiler nasıl hiç bilmiyorum.
Bu sonucu görmek üzdü :D
Turkcell'de 90-95 mbps gördük fiberle.

Yeni konular

Geri
Yukarı