Yeni Need For Speed tanıtımına saatler kaldı

• Konuyu başlatan R.B.D
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 27
  • Görüntüleme 2B

R.B.D

Kilopat
Değerli forumdaşlarım, ✍🏼

3 yıl gibi uzun süren bir aranın ardından ve Steamde peş peşe gelen NFS indirimleri akabinde yeni NFS adına yeni fragman yayınlanacak. 👌

Özellikle Rally oyunları kategorisinde adını çokça duyduğumuz Codemaster' ın yeni oyunda destekçi olduğu bilinmekte... 🙏🏼

Öte yandan doğruluğu ne derecedir bilemem ama Alpha gameplay videolarında yeni NFS'nin daha karikatüristik bir yaklaşım benimsediğini görmüştük. İnşallah bu yaklaşım gerçekleşmiş bir fiil olmamıştır zira seriyi daha da aşağıya çekebilir görüşündeyim. 🎭
"Buradan" bahsettiğim gameplay videosuna ulaşabilirsiniz. 🙆🏼‍♂️

Uzatmadan konuya geleyim. 👋🏼

Aşağıdaki bağlantıdan yeni Need For Speed fragmanını takip edebilirsiniz.

Bahsetmeden geçmek istemiyorum. Video görselinde kral tacı bana Pro Street'i anımsattı hocalarım. 🎭

Bir nesil için gönüllerde yer tutan Underground 1 ve 2 gibi olması dileğim ile...

Saygılarımla. 🌹

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

999 TL'lik oyun hayırlı olsun. Belki yeni nesil oyun diye 60 dolar değil de 70 dolar oyun olursa 1199 TL'lik oyun hayırlı olsun deriz. Fiyatı bir yana bu kadar yarış oyunlarıyla ilgili şirketi olan EA bu oyunda da işi batırırsa bir daha düzgün NFS oyunu göremeyiz.

Atma şu zehirli oku.
Oyunun çoğunu bitirmiştim ama oyunda hata olduğu için son görevleri yapamıyordum. 😂

Hayırlısı bakalım, bekleyip göreceğiz.
Değerli hocam,

İlk yazdığınız mesajı düzenlediniz sanırım. İsabetli bir karar olmuş. :)
Bekliyoruz. 🙏🏼

999 TL'lik oyun hayırlı olsun. Belki yeni nesil oyun diye 60 dolar değil de 70 dolar oyun olursa 1199 TL'lik oyun hayırlı olsun deriz. Fiyatı bir yana bu kadar yarış oyunlarıyla ilgili şirketi olan EA bu oyunda da işi batırırsa bir daha düzgün NFS oyunu göremeyiz.

Size katılıyorum hocam. Göz göre göre kendi ayaklarına sıktı EA Games. Nedense içimde bir heyecan var. Güzel olmasını umuyorum. :)

Fiyat konusunda ise diyecek bir lafım yok. 🎭

Oyunun fiyati henüz açıklanmadı sanırım yarin fragmandan sonra belli olacak zaten Dead Space remake 999TL olduysa bu oyunda o fiyatlarda olacaktır kesin umarım olmaz.
Dead Space 999 TL olmuşsa bu da hayli hayli olur. FIFA 23'e de zam bekliyorum ben. O da 1000 TL'nin üzerinde olacak. Çünkü 70 dolar. Dead Space 60 dolardı. EA'den bahsediyoruz. 12 yıllık oyunlara 130-200 TL gibi fiyatları isteyen bir şirketten. Fiyat konusunda umutlu değilim.

Dead Space 999 TL olmuşsa bu da hayli hayli olur. FIFA 23'e de zam bekliyorum ben. O da 1000 TL'nin üzerinde olacak. Çünkü 70 dolar. Dead Space 60 dolardı. EA'den bahsediyoruz. 12 yıllık oyunlara 130-200 TL gibi fiyatları isteyen bir şirketten. Fiyat konusunda umutlu değilim.

İade ettim sorunları yüzünden FIFA 23 acaba tekrar alsam mı diye düşünüyorum zam gelir korkusu başladı bende sonuçta o oyun oyle bozuk kalmaz.

Değerli forumdaşlarım, ✍🏼

3 yıl gibi uzun süren bir aranın ardından ve Steamde peş peşe gelen NFS indirimleri akabinde yeni NFS adına yeni fragman yayınlanacak. 👌

Özellikle Rally oyunları kategorisinde adını çokça duyduğumuz Codemaster' ın yeni oyunda destekçi olduğu bilinmekte... 🙏🏼

Öte yandan doğruluğu ne derecedir bilemem ama Alpha gameplay videolarında yeni NFS'nin daha karikatüristik bir yaklaşım benimsediğini görmüştük. İnşallah bu yaklaşım gerçekleşmiş bir fiil olmamıştır zira seriyi daha da aşağıya çekebilir görüşündeyim. 🎭
"Buradan" bahsettiğim gameplay videosuna ulaşabilirsiniz. 🙆🏼‍♂️

Uzatmadan konuya geleyim. 👋🏼

Aşağıdaki bağlantıdan yeni Need For Speed fragmanını takip edebilirsiniz.

Bahsetmeden geçmek istemiyorum. Video görselinde kral tacı bana Pro Street'i anımsattı hocalarım. 🎭

Bir nesil için gönüllerde yer tutan Underground 1 ve 2 gibi olması dileğim ile...

Saygılarımla. 🌹

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
ya nfs ug2 remake yada mw(2005) remake çıksa keşke. Parayı kırarlar yeminle

İade ettim sorunları yüzünden FIFA 23 acaba tekrar alsam mı diye düşünüyorum zam gelir korkusu başladı bende sonuçta o oyun oyle bozuk kalmaz.
FIFA 23'e online oynamayacaksanız tam fiyat verilmez bence hocam. Zaten 2-3 ay sonra yüzde 50-67 arası indirimler görmeye başlıyor. Zamlansa bile gelen indirimlerle her türlü 700 TL'nin altına iner bence. Ondan kaybınız olacağını düşünmüyorum. Örnek FIFA 22 çıktıktan 1 ay sonra yüzde 40 indirim görmüş. Bence indirim beklemelisiniz. FIFA 23 70 dolar olduğu için indirim oranı bu yıl daha fazla olacaktır. FIFA 22 fiyat değişimlerine aşağıdan bakabilirsiniz.

Geri
Yukarı