Need for Speed Heat Duyuruldu

Yeni bir trailer yayınlanmış meraklılarına duyurulur. Yalnız grafikler araç modellemeleri vs önceki nesilden kalmış gibi, rezalet görünüyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bazı yerlerde 25 FPS gözüküyor :D Optimizasyondan umudum yok zaten ve şu Supra neden yok? Onun dışında kart saçmalığı keşke olmasaydı mobil oyunlarda kalsaydı keşke.

Bazı yerlerde 25 FPS gözüküyor :D Optimizasyondan umudum yok zaten ve şu Supra neden yok? Onun dışında kart saçmalığı keşke olmasaydı mobil oyunlarda kalsaydı keşke.
Lisans hakları ile ilgili bir durum olabilir.Forza Horizon 3'de vardı. 700 küsür otomobili kütüphanesinde bulunduran Horizon 4'de yok. Ha birde Gran Turismo Sport'da var.

Son düzenleme:
Bende antika sistem var daha NFS most wanted 2013 oynuyorum.
Sistemim;
Zotac GT 420 syenergy Edition
Intel Pentium E5500 2.80 GHz Dual Core tabii ki 😁
6 GB RAM
Az kaldı sabrediyorum 4-5 sene sonra meslek sahibiyim inşallah en üst sistemi toplıyacağım 👍
Hocam üzülmeyin 1000-1200TL gibi günümüze göre düşük bütçelerle bile ikinci el kaliteli sistem toplayabilirsiniz. 4-5 yıl sabredebileceğinizi sanmıyorum zira şimdi alınan 6000TL'lik orta üst seviye sistemin ömrü zaten 4-5 yıl.

Hocam üzülmeyin 1000-1200TL gibi günümüze göre düşük bütçelerle bile ikinci el kaliteli sistem toplayabilirsiniz. 4-5 yıl sabredebileceğinizi sanmıyorum zira şimdi alınan 6000TL'lik orta üst seviye sistemin ömrü zaten 4-5 yıl.
Oh here we buy turbox again...

8 Kasım 2019'da piyasaya çıkacak olan yeni Need for Speed oyunu Heat'e ait ilk video yayınlandı:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Helebi Sistemimiz Olsun alcaz :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı