Yeni nesil neden olgun değil?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Vakitlerini nasıl bir şekilde harcayacağını kendileri seçer buna karışamayız hepsi şımarık değil.

Boomerlık yaptığım yok. Gerçeği söylüyorum.
İnsana göre değişiyor aslında. Karşılaştırma olmadığının farkındayım ama Z kuşağının geneli X ve Y kuşağından çok daha donanımlı, olgun ve düşünebilen... Kulaktan dolma, aileden gelme bilgilerin sonu olacak teknoloji çağının etkisi.

İnsana göre değişiyor aslında. Karşılaştırma olmadığının farkındayım ama Z kuşağının geneli X ve Y kuşağından çok daha donanımlı, olgun ve düşünebilen... Kulaktan dolma, aileden gelme bilgilerin sonu olacak teknoloji çağının etkisi.
E o zaman bana denk geldi olgun olmayan kişiler?
Zamanınızı boşa harcamanızın olgunlukla bir alakasını olduğunu düşünmüyorum.
Olgunluk başka bir şey zaten. Olgunluk, bencillikten arınmak, tüy gibi hafif ve huzurlu olmak, gerektiğinde huzuru sağlamaktır. Buna benzer bir çok madde var. Fakat zamanını doğru kullanmak olgunluktan geçer.

Hangi konulardan bahsediyoruz?
Screenshot_20210528-152610_Chrome.jpg
Screenshot_20210528-152615_Chrome.jpg
Screenshot_20210528-152620_Chrome.jpg
Screenshot_20210528-152628_Chrome.jpg
Screenshot_20210528-152633_Chrome.jpg
Screenshot_20210528-152637_Chrome.jpg
Screenshot_20210528-152642_Chrome.jpg
Screenshot_20210528-152647_Chrome.jpg
Screenshot_20210528-152652_Chrome.jpg

Peki eski nesil neden yeni nesilden daha çok boş yapıyor? Ayrıca forumdakileri özel yapan bir durum yok, onlar da olgun değil, yeni nesil yeni oldukları için olgun değil. Herkes bir yaşa geldikten sonra olgunlaşacak. Yeni nesil teknolojinin geliştiği bir çağda doğdu ve kısacık hayatlarını büyüyene kadar istedikleri şekilde geçiriyorlar, bir yaşa geldikten sonra anlayacaklar. Ama şu eski nesil bir türlü anlamak istemiyor ve inadına aynı boşu uzatmaya devam ediyor.
Soru basit.

Neden olgun değiller? Neden birçoğu şımarık? Vakitlerini boşa harcıyorlar. Bu forum dışındakiler. Bu forumda olanlar genellikle olgun kişiler.

Ya arkadaş bir kişinin hiç mi vasfı olmaz? Akşama kadar vakitlerini çöp ediyorlar. Bir işle uğraşmak, bir hobiyle uğraşmak çok mu zor?

Soru basit.

Neden olgun değiller? Neden birçoğu şımarık? Vakitlerini boşa harcıyorlar. Bu forum dışındakiler. Bu forumda olanlar genellikle olgun kişiler.

Ya arkadaş bir kişinin hiç mi vasfı olmaz? Akşama kadar vakitlerini çöp ediyorlar. Bir işle uğraşmak, bir hobiyle uğraşmak çok mu zor?

Bana göre aileler çok erken yaşta telefon veya bilgisayar veriyor. Mesela dün videolara bakıyordum ve bir çocuk gördüm almış eline telefonunu bir tane akım yapıyor 15 dakika sonra annesi videoyu silmiş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı