Bu yeni nesil neden böyle?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu yeni nesil 2000 doğumluların dini sorguladığını düşünüp ateist olma çabalarını anlamıyorum. Böyle garip klişe sorularla aykırı olduklarını zannetmeleri buna bağlı olarak ateistlerin daha aklı başında olduklarını düşünüp inançlı kişilerin ise IQ seviyelerini düşük zannetmeleri, ateist gibi davranıp konuşmalarını o yönde yapmalarının nedeni sanırım kendilerini bu şekilde elit ve sıradan olmadıklarını kanıtlamak için. Bu konu hakkında ne diyorsunuz? Ne olacak bu yeni nesilin hali? Dini forum sitelerinde sorgulayan bir nesil yetişiyor ne diyorsunuz bu olaya?

%10'luk bir kesimin yaptıklarına bakarak koca bir nesli zan altında bırakmak biraz ahmaklık oluyor sizin nesilde az iqsuz değildi çok büyük görmeyin kendinizi.

1622398900909.png

1622398994279.png

Bunlar bizim nesilden çıkmadı ben sizin nesile hepiniz böylesiniz diye dalga geçsem iyi mi olur 😃

2007 doğumlu bir kardeşiniz olarak şunu söylemek istiyorum. Dediklerinde haklı olduğun yerler var cidden "Ben ateist oldum havalıyım" düşüncesi gerçekten çevremde çok yaygın. Ayrıca ben artık şöyle düşünmeye başladım insan kalabalığı arttıkça insanlar kendilerini başkalarından daha üstün görmek için boş eleştiriler yapıyor. Elbette daha benimde aklımın yetmediği durumları belki bende yapıyorumdur şimdiden hepinize affola.

2007 doğumlu bir kardeşiniz olarak şunu söylemek istiyorum. Dediklerinde haklı olduğun yerler var cidden "ben ateist oldum havalıyım" düşüncesi gerçekten çevremde çok yaygın. Ayrıca ben artık şöyle düşünmeye başladım insan kalabalığı arttıkça insanlar kendilerini başkalarından daha üstün görmek için boş eleştiriler yapıyor. Elbette daha benim de aklımın yetmediği durumları belki bende yapıyorumdur şimdiden hepinize affola.

Maşallah sana bir şeyin havalı olmak için yapılması çok gıcık araştırmalı insan öyle karar vermeli.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı