Yeni nesil oyuncular neden toxic?

Bugün 6 tane yakaladım toxic, 2'si yabancı 4'ü türk. 4'ü hileydi diğerleri normal, hepsine anlattım yaptıklarının nasıl yanlış birşey olduğunu, birisi f*ck off dedi, onu bir güzel kudurttum. Şimdiki anlattığım arkadaşını boostluyordu arkadaşıyla da aynı durumu yaşadım. İlk 2 Türk olanlar her şeye ''Anan güzel mi?'', ''Anan yanımda'' şeklinde cevap verdikleri için onlarla özel bir seans yaşadık detaya giremem. Diğerlerine de hile olmadığımı Discord üzerinden açıkladım, sorun çözüldü. En iyisi singleplayer veya takımla girmek.

Bugün 6 tane yakaladım toxic, 2'si yabancı 4'ü türk. 4'ü de hileydi, hepsine anlattım yaptıklarının nasıl yanlış birşey olduğunu, birisi f*ck off dedi, onu bir güzel kudurttum. Şimdiki anlattığım arkadaşını boostluyordu arkadaşıyla da aynı durumu yaşadım. İlk 2 Türk olanlar her şeye ''Anan güzel mi?'', ''Anan yanımda'' şeklinde cevap verdikleri için onlarla özel bir seans yaşadık detaya giremem. Diğerlerine de hile olmadığımı Discord üzerinden açıkladım, sorun çözüldü. En iyisi singleplayer veya takımla girmek.
Toxic insanları kudurtmak çok güzel bir his ya. Bu yazıyı okurken mutlu oldum.

Toxic insanları kudurtmak çok güzel bir his ya. Bu yazıyı okurken mutlu oldum.
Bence de hocam. :D

56mcd9.jpg

İnsanların birbirlerine katlanma sınırı Online ortamda çok düşük. Çok fazla kişi Online oyunlara gereğinden fazla değer veriyor, oyunları zevk almak için oynamak yerine daha iyi bir rank vs. sahibi olmak için oynuyorlar. Oyun esnasındaki en ufak bir hatanıza kızıp bağırmaya başlıyorlar, ki yıllar önce ben de bu evreden geçtim maalesef. Hal böyle olunca kendisine toxic davranılan kişiler de bir yerde sinirlenip başkalarına toxic davranabiliyorlar.

Çünkü 10-13 yaşlarındaki çocukların eline aileleri bilgisayarı veya telefonu veriyorlar ve kendi hallerine bırakıyorlar. Ben 12 yaşındayken Civilization 5'te bütün devletlere savaş açıp kendi devletimi geliştirmeye çalışırdım, şimdiki 12 yaşındakiler Valorant'ta ana bacı sövüyor. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı