Yeni oyuncular hangi Online oyunu seçmeli?

Destiny 2 önerirdim ancak CS:GO'nun boyutu bile size fazla gelmiş gibi gözüküyor.

Need for Speed Most Wanted indiricektim EA Play ile gelir diyor Steam'de bu ne demek? EA Play üyeliği almadan inmez ve oynanmaz mı? Başka hangi oyunlar EA Play istiyor? Origin'den FIFA simcity ve CCG indirdim ama EA Play istemedi de?

Need for Speed Most Wanted indiricektim EA Play ile gelir diyor Steam'de bu ne demek? EA Play üyeliği almadan inmez ve oynanmaz mı? Başka hangi oyunlar EA Play istiyor? Origin'den FIFA simcity ve CCG indirdim ama EA Play istemedi de?
Hayır oyunu tek başına veya EA Play ile alabilirsiniz diyor yani 2 seçenek sunuyor EA Play almadan Most Wanted alabilirsiniz.

EA Play almanın avantajı dezavantajı ne?
EA Play ile yıllık 169 TL yada aylık 30 TL ile EA’in onlarca oyununu aboneliğiniz bitene kadar oynayabilirsiniz. Dezavantajı yeni çıkan oyunlarda süre sınırlaması örneğin FIFA 2021’i sadece 10 saat oynayabiliyorsunuz.

EA Play ile yıllık 169 TL ya da aylık 30 TL ile EA’in onlarca oyununu aboneliğiniz bitene kadar oynayabilirsiniz. Dezavantajı yeni çıkan oyunlarda süre sınırlaması örneğin FIFA 2021’i sadece 10 saat oynayabiliyorsunuz.

Anladım peki konuya dönersek CS:GO'siz de önerir misiniz? Hileler ne tür oluyor merak ediyorum oynatmayacak seviyede mi? Ve server olarak önerilerinizi de alabilirim.

Anladım peki konuya dönersek CS:GO'siz de önerir misiniz? Hileler ne tür oluyor merak ediyorum oynatmayacak seviyede mi? Ve server olarak önerilerinizi de alabilirim.
Yazdığım gibi CS:GO’yu öneriyorum oyuna ilk başladığınızda hilelerin çıkma olasılığı yüksektir ama zamanla güven faktörünüzü yükseltip seçkin olursanız hileler önemli ölçüde azalacaktır. Bana bu aralar hile gelmiyor. Hileler: Bunny, Wall hack, Aim hack, Flaş bombasında kör olmama, v.s.

7 Yıl boyunca CS:GO oynamış biri olarak sana indirmemeni tavsiye ediyorum, oyun 2 yıl önce artan hilelerden ve Valve'ın da pek müdahalesi olmaması nedeniyle bitti.
İlla oynayacağım diyorsanız FACEIT üzerinden girin. Oyunun kendi matchmaking bölümünden asla girmeyin.
Not: Bende geçen yıl bıraktım, oyun psikolojik olarak hasta ediyor adamı.

7 Yıl boyunca CS:GO oynamış biri olarak sana indirmemeni tavsiye ediyorum, oyun 2 yıl önce artan hilelerden ve Valve'ın da pek müdahalesi olmaması nedeniyle bitti.
İlla oynayacağım diyorsanız FACEIT üzerinden girin. Oyunun kendi matchmaking bölümünden asla girmeyin.

Warframe'e ne dersiniz?

CS:GO'nun ücretlisini satın alsam onun farkı ne? Aynı hileler olmaz diyorlar da

Son düzenleme:
Paladins oynayabilirsiniz, oyun zor değil.
Valorant da CSGO'ya oranla daha kolaydır.
BF 4 gibi oyunları tavsiye etmiyorum, oyuna hayatını yatırmış insanlar sizi durmadan tankla öldürecektir. Star Wars Battlefront 2 tavsiye ederim, Supremacy modunda 2 takımda da karışık şekilde botlar ve insanlar var. Alıştıktan sonra hiç botun olmadığı Galactic Assault moduna geçebilirsiniz.

Warframe'e ne dersiniz?

CS:GO'nun ücretlisini satın alsam onun farkı ne? Aynı hileler olmaz diyorlar da.

Zaten dediğim şeyler Prime hesap yani ücretli versiyon içindi (ücretsiz versiyonu düşünemiyorum bile), belli bir ranka ulaşınca yani kendi seviyenize ulaşınca genelde o seviyede bile kalamıyorsunuz 3-4 maçta bir hile geldiği için kaybediyorsunuz ve ister istemez elinizdeki rankınızdan da oluyorsunuz bir de sinir olduğunuzla kalıyorsunuz.
Arkadaşın dediği gibi Valorant alın en azından anti cheat sistemi iyi ayrıca yeni ve popüler bir oyun, kısacası eğer bir FPS oyunu oynayacak olsam Valorant oynardım.

Geri
Yukarı