Yeni nesil PS5'e daha inanamıyorum

Arkadaşlar bende 2013'te PS3 almıştım ne yazık ki bilmiyordum konsol camiasını ne zaman yenisi çıkacak vs. Dedim ki 4 neslini atlayayım sonra ara model 4 Pro geldi bunu da atladım.
Şimdi inşallah ilk gelen partilerde PS5 almayı düşünüyorum. Hem geriye uyumluluğu da var ve 3'ten geçen biri olarak bence gayet de oyunu var bana göre hepsi yeni nesil kalıyor PS4 oyunları da çünkü hiçbirini oynamadım:)
bence PS4'ü olanlar şu anda PS5'e geçmesinler özellikle zar zor 5'i alabilecek kitleye diyorum. Boş yere çöpe atmayın paranızı. Ya 2-3 sene daha kullanın ki zaten 2023'e kadar da desteği olacak hatta daha da fazla olur. PS3 FIFA 19'u almış bir konsol.
İlle de yeni nesil istiyorum ama ucuz olsun diyorsanız PS4'ten sonra geçilecek en güzel cihaz şu anda Xbox Series S olur.
PS5 dijitalin de girme durumu var hatta büyük olasılık bu partide girecek. Fiyatı 5500-6000 bekliyorum o cihaz için de. Tercih sizin yine de.

Arkadaşlar bende 2013'te PS3 almıştım ne yazık ki bilmiyordum konsol camiasını ne zaman yenisi çıkacak vs. dedim ki 4 neslini atlayayım sonra ara model 4 Pro geldi bunu da atladım.
Şimdi inşallah ilk gelen partilerde PS5 almayı düşünüyorum. Hem geriye uyumluluğu da var ve 3'ten geçen biri olarak bence gayet de oyunu var bana göre hepsi yeni nesil kalıyor PS4 oyunları da çünkü hiçbirini oynamadım:)
bence PS4'ü olanlar şu anda PS5'e geçmesinler özellikle zar zor 5'i alabilecek kitleye diyorum. Boş yere çöpe atmayın paranızı. Ya 2-3 sene daha kullanın ki zaten 2023'e kadar da desteği olacak hatta daha da fazla olur. PS3 FIFA 19'u almış bir konsol.
İlle de yeni nesil istiyorum ama ucuz olsun diyorsanız PS4'ten sonra geçilecek en güzel cihaz şu anda Xbox Series S olur.
PS5 dijitalin de girme durumu var hatta büyük olasılık bu partide girecek. Fiyatı 5500-6000 bekliyorum o cihaz için de. Tercih sizin yine de.

Yani bekleyelim diyorsun hocam. Benim maddi dururum rahatça PS5 alabilecek kadar iyi değil. PS4'ü bile 2.el aldım.

İnşallah hocam da zor, iş desen iş yok çalışalım, okul desen okullarda kapalı eve kilitlendik adeta. Asosyal olma yolunda emin adımlarla ilerliyorum. :D

BİM'den 1800TL vay be. Şu an etraf fırsatçı dolu, herkes herkese kazık atıyor 5K'ya satan bile gördüm sarı sitede.

:D çok üzülmüştüm 14 Ocak gelmişti ama babam almamıştı ama 14 Ocak gelen 100 TL daha pahalı idi. Sonra 19 şubat BİM'e ekmek alamay gittim bir de göreyim 1800 TL PS4 ablam ile babama yalvarıp almıştık. Ne çabuk geçti o günler.

Yani bekleyelim diyorsun hocam. Benim maddi dururum rahatça PS5 alabilecek kadar iyi değil. PS4'ü bile 2.el aldım.

Kesinlikle hocam şu an sizler için gereksiz kalıyor inanın 4'üm olsa bende geçmezdim. Daha konsol çok yeni 4K bile oturmadı ondan sonra sistem yazılımları dahi oturmadı. Peki ben niye geçiyorum benim aklımda hep 2017'den beri PS5 vardı. O zamanlar tabii daha 5'i dahi meydanda yoktu adının ama hep 5 alırım vs diyordum. Çok şükür bütçemde yetiyor ve alacağım inşallah vergi indiriminden sonra. PS3'te 720P oyun oynamaktan sıkıldım elimde düzgün bir PC de yok.
İlk oyun makinem gibi bir şey olacak bu benim şu anlık.
PS5'i iyi bilgisayarı olmayan ve hiç konsol kullanmamış kişiler ve eski nesil konsollarda kalmış PS3, XBOX360 ve daha eskisi gibi. Bu insanlar bence almalı şu anlık yoksa gereksiz.

Geri
Yukarı