Yeni nesil PS5'e daha inanamıyorum

Sünnet hediyesi olarak PS3 almıştı bir akrabam, o sayede oynama fırsatı buldum. 2 yıl önce sattım, keşke satmasaydım. :/ Şimdi 10 senelik bilgisayar ile idare etmeye çalışıyorum.
Benim bilgisayarım 7 senelik ben de idare etmeye çalışıyorum :( Bilgisayar desen zaten çoktan gemi derine batmış, PS4 desen 1 sene sonra çöp olacak çok dert var ya. Oyun oynama hakkımız yok bizim bu ülkede. Baştakiler hakkında bir şey söylemek isterim ama başıma bela almayayım :D

Sünnet hediyesi olarak PS3 almıştı bir akrabam, o sayede oynama fırsatı buldum. 2 yıl önce sattım, keşke satmasaydım. :/ Şimdi 10 senelik bilgisayar ile idare etmeye çalışıyorum.

15 yıl önce HD TV + PS3 alamamıştım, içimde ukte kaldı 😄
Şimdi almak istiyorum lakin satanlar en az 1300 istiyor, o fiyata işlemiyi yükseltsem zaten emulatör ile tüm PS3 oyunlarını oynayabileceğim. İlginç bir durumda kaldım. Hepsi bir tek Last of Us ve Uncharted 3 için :D

Benim bilgisayarım 7 senelik ben de idare etmeye çalışıyorum :( Bilgisayar desen zaten çoktan gemi derine batmış, PS4 desen 1 sene sonra çöp olacak çok dert var ya. Oyun oynama hakkımız yok bizim bu ülkede. Baştakiler hakkında bir şey söylemek isterim ama başıma bela almayayım :D
PS4 1 seneye çöp olmaz. O kadar PS4 kullanıcısının birden çöpe atılacağını düşünmüyorum. Ne güzel GoW, TLOU gibi oyunları oynayabiliyorsunuz. Keyfinize bakın.

15 yıl önce HD TV + PS3 alamamıştım, içimde ukde kaldı 😄
Şimdi almak istiyorum lakin satanlar en az 1300 istiyor, o fiyata işlemiyi yükseltsem zaten emulatör ile tüm PS3 oyunlarını oynayabileceğim. İlginç bir durumda kaldım. Hepsi bir tek Last of Us ve Uncharted 3 için :D
2021 yılında en fazla 800TL veririm PS3'e. Dediğiniz gibi sistem yükseltmek çok daha mantıklı.

15 yıl önce HD TV + PS3 alamamıştım, içimde ukte kaldı 😄

Uncharted 3 sarmadı beni ama The Last of Us PS aldirir.

Üzüldüm hocam inşallah bir gün sende oynarsın. Bende PS4 hayali kurardım babam aldı.

BİM'den aldım ama sorun çıkmadı hala. 1800TL yanında RDR2.
İnşallah hocam da zor, iş desen iş yok çalışalım, okul desen okullarda kapalı eve kilitlendik adeta. Asosyal olma yolunda emin adımlarla ilerliyorum. :D

BİM'den 1800TL vay be. Şu an etraf fırsatçı dolu, herkes herkese kazık atıyor 5K'ya satan bile gördüm sarı sitede.

Yeni konular

Geri
Yukarı