Yeni operasyon alınır mı?

Bir şey diyeceğim de ben pek iyi bilmiyorum şimdi ben bunu satin aldigimda bana bir madalya verecek mi? Gorev yapmadan sadece satin aldigim zaman?

Madalya satın aldığınız zaman gelir. Operasyonda ilerlediğiniz duruma göre bronz, gümüş, altın, elmas gibi kademeler var. Bu kademelere geldiğiniz zaman madalya güncelleniyor.

Kasaları ne zaman alırsam alayım bu 1 hafta bekleme süresi olacak mı yoksa ilk hafta için mi geçerli acaba? Hemen alsam mı yoksa son haftaları mı beklesem kararsızım.
Geçen operasyon 7 den felan başlamıştı sonra hep 6 da felan devam etti. Operasyon bitti 8 i gördü sonra snakebite çıktı 4 e düştü felan şu an da 2.5 tl. Benim fikrim öyle çok kafayı takma sadece full görev kas kâr et yeter.

Geçen operasyon 7 den felan başlamıştı sonra hep 6 da felan devam etti. Operasyon bitti 8 i gördü sonra snakebite çıktı 4 e düştü felan şu an da 2.5 tl. Benim fikrim öyle çok kafayı takma sadece full görev kas kâr et yeter.
Bekliyorum şuan, görevleri eksiksiz yaparım operasyon sonuna doğru da bileti alırım sonra topluca tüm kasaları satarım. Her türlü kar ettirir zaten.

Kasaları ne zaman alırsam alayım bu 1 hafta bekleme süresi olacak mı yoksa ilk hafta için mi geçerli acaba? Hemen alsam mı yoksa son haftaları mı beklesem kararsızım.
1 hafta bekleme süresi yeni gelmiş herhalde geçen operasyonda yoktu. Aldığın gibi sat kasaları kasa sayısı çoğaldıkça fiyat azalıcak iyice.

Arkadaşlar başka forumlarda bulamadım böyle tartışma. Benim kar etme amacım yok ama verdiğim parayı azda olsa karşılasa yeter. Ajanlar sanki iyi para getiriyor gibi. 100 yıldız yapsam ve 25* (AT üstat ajanları) olandan 4 tane açsam şuan ki pazara göre iyi kar ediyorum. Sizinde görüşünüzü almak isterim. Ben 130 TL versem ve 100 TL bile geri dönüşü olsa kafiyim. Almalı mıyım sizce? ve görevleri yapmak zor mu ? Arkadaş gerektiriyor mu ?

Arkadaşlar başka forumlarda bulamadım böyle tartışma. Benim kar etme amacım yok ama verdiğim parayı azda olsa karşılasa yeter. Ajanlar sanki iyi para getiriyor gibi. 100 yıldız yapsam ve 25* (AT üstat ajanları) olandan 4 tane açsam şuan ki pazara göre iyi kar ediyorum. Sizinde görüşünüzü almak isterim. Ben 130 TL versem ve 100 TL bile geri dönüşü olsa kafiyim. Almalı mıyım sizce? ve görevleri yapmak zor mu ? Arkadaş gerektiriyor mu ?
Görevler kolay 4-5 saatte bir haftanın görevleri bitecek düzeyde. Kar da edersin önceki operasyonda kasalar 5-6 TL den gidiyordu rahat bir şekilde. Yine öyle olduğunu varsaysak en basitinden 50 kasa satsan 5TL'den 250TL para yapar.

Arkadaşlar başka forumlarda bulamadım böyle tartışma. Benim kar etme amacım yok ama verdiğim parayı az da olsa karşılasa yeter. Ajanlar sanki iyi para getiriyor gibi. 100 yıldız yapsam ve 25* (at üstat ajanları) olandan 4 tane açsam şu anki pazara göre iyi kar ediyorum. Sizinde görüşünüzü almak isterim. Ben 130 TL versem ve 100 TL bile geri dönüşü olsa kafiyim. Almalı mıyım sizce? Ve görevleri yapmak zor mu? Arkadaş gerektiriyor mu?

Geçen operasyonda 15 saatte 100yıldız kasabiliyordunuz ben 14.hafta başlayıp 2 hesap kasmıştım şimdi 2 hesapla görev yaparak ilerlerim sonlara doğru 3.hesabı kasarım belki.

Geri
Yukarı