Yeni Pakistanlılar Türkiye yolunda!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu arkadaşta o Mansur Yavaş olayından iyice prim kastı. Öncesinde tanıyan, duyan, bilen fazla bir kesim yoktu.
Hocam kendini seçimden önce halka tanıtması, kendini ön plana çıkarması lazım. Doğru değil mi?

Hocam kendini seçimden önce halka tanıtması, kendini ön plana çıkarması lazım. Doğru değil mi?
Doğru hocam, yaptığına yanlış demedim. Ancak bu adamı ilk defa Mansur Yavaş olayından tanıyan insanların hemen ''çözüm Ümit Özdağ'dır'' demesi garibime gidiyor.

Doğru hocam, yaptığına yanlış demedim. Ancak bu adamı ilk defa Mansur Yavaş olayından tanıyan insanların hemen ''çözüm Ümit Özdağ'dır'' demesi garibime gidiyor.
Doğru o dediğiniz hocam. Ama mesela ben baştan beri diyorum. Şu an çizgisini beğendiğim nadir siyasetçilerden. Diğerleri hep iki tarafa oynuyor.

Ulan bir de çıkıp utanmadan 'mülteci kardeşlerimiz geri göndermeyeceğiz' diye açıklama yapıyor. Bu adama oy veren beyin yoksunlarına az bile. Bu olaylar karılarının, kızlarının başına gelmediği sürece akıllanmaz bu millet.
Sosyal'de de var 3-5 tane devlete tapan az zekalı arkadaş. Bu Afgan-Paki kardeşlerinin Türk kızlarını taciz etmesi hakkında ne düşünüyorlar acaba merak ediyorum. Malum işlerine gelmediği zaman ortada görünmezler ama Türkiye şuraya SİHA sattı buraya onu sattı diye haber olunca anında geliyorlar. Gerçi onlara göre reislerinin vardır bir bildiği. Akıllarını kiraya verdikleri için sorgulamazlar ülkenin durumunu.

Ülke işgale uğramaya devam ediyor! Sessizce işgale uğruyoruz. Geleceğin tacizci tecavüzcüleri gelmeye devam ediyor. Pakistanlı taciz çetelerinin videoları bitmek bilmeyecek göreceksiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bitti mi? Bitmedi. Kasiyer kıza para fırlatan onu kameraya çeken insan müsveddesine ne demeli? Farklı şeyler yazmak istiyorum ama yeri burası değil.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Streamable Video bu da Türk polisiyle dalga geçen pakistanlılar yine.
Aşağıdaki video Gaziantep'den. Türkçe konuşan kalmamış, doğan çocukların tamamına yakını Arap. Ülke elden gidiyor resmen!

Bu a*apları din kardeşiyiz diye ülkeye alanlar ve ülke de kalmalarını isteyenler din kardeşlerini evlerine alabilirler.
Bazı insanlar var ciddi ciddi bunlara din kardeşi gözüyle bakıyorlar yahu bu adamlar kendi ülkelerinde kadınlardan tut çocuklara kadar tecavüz ediyorlar sizin din kardeşiyiz diye savunduğunuz insanlar böyle insanlar acaba sizin karınıza kızınıza bir şey yaptıklarında yine din kardeşiyiz diyebilecek misiniz?

Son düzenleme:
Sosyal'de de var 3-5 tane devlete tapan az zekalı arkadaş. Bu Afgan-Paki kardeşlerinin Türk kızlarını taciz etmesi hakkında ne düşünüyorlar acaba merak ediyorum. Malum işlerine gelmediği zaman ortada görünmezler ama Türkiye şuraya SİHA sattı buraya onu sattı diye haber olunca anında geliyorlar. Gerçi onlara göre reislerinin vardır bir bildiği. Akıllarını kiraya verdikleri için sorgulamazlar ülkenin durumunu.
Onlara cidden acıyorum. Başlarındaki adam onları patates, soğana muhtaç hale getirdi ama hala tık yok.
Cidden nasıl bu kadar ahmak olabiliyorlar anlamıyorum. Her şey süper olsa bile bir adama 20 yıl tapılmaz ya.

Fazla merhamet vatana ihanettir.
Onlara cidden acıyorum. Başlarındaki adam onları patates, soğana muhtaç hale getirdi ama hala tık yok.
Cidden nasıl bu kadar ahmak olabiliyorlar anlamıyorum. Her şey süper olsa bile bir adama 20 yıl tapılmaz ya.

Ülkenin belli bir kesimi vatan sever değil adam sever olmaya seçmiş.

SİHA ile ülke ekonomisi şahlanacak sanıyorlar herhalde gerçi onlara kalsa 2023 de de bor çıkarıp süper güç olacağız

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı