Yeni phishing yöntemi

AliEn38

Kilopat
Arkadaşlar 2 haftadır yoğun phishing mailler alıyorum ve çok zekice tasarlanmış ilk defa görüyorum.
Gönderen kısmında support@ıɿetflix.c͏͏o͏͏m yazıyor fakat aslında mail adresi bu [email protected]
Mail içeriği şu şekilde:

1694620193034.png

Aynı şekilde Apple, Amazon gibi servisleri de taklit ediyorlar daha önce gören var mı?
Eminim düşen vardır bilgilendirmek istedim.

Arkadaşlar 2 haftadır yoğun phishing mailler alıyorum ve çok zekice tasarlanmış ilk defa görüyorum.
Gönderen kısmında support@ıɿetflix.c͏͏o͏͏m yazıyor fakat aslında mail adresi bu [email protected]
Mail içeriği şu şekilde:

Eki Görüntüle 1942808

Aynı şekilde Apple, Amazon gibi servisleri de taklit ediyorlar daha önce gören var mı?
Eminim düşen vardır bilgilendirmek istedim.
Adamlar son cümlede boşluk basmaya üşenmişler.

Bayağı profesyonelce tasarlanmış. (!) böyle şeyler 5-10 yıldır var zaten bu bayağı kötü bir klon olmuş.

Tasarlanma derken mail içeriğinden bahsetmiyordum aslında, mail ilk geldiğinde masaüstüne bildirim atarken support@ıɿetflix.c͏͏o͏͏m diye atıyor ve o n burada çıktığı gibi değil bayağı gerçek n gibi duruyor.
Ve çoğunuz 🤣 basıyorda daha birkaç gün önce yine bu forumda görmüştüm Discord üzerinden Steam Support zannedip hesap kaptıranı :)

Geri
Yukarı