Yeni RAM ile Windows Açılmıyor

Onu zaten görebiliyordum ben ben kasa, anakart üzerindeki bilgileri istiyorum. Neyse siz bulamayacaksınız anlaşılan. Bilgisayarcıya götürün modeli o bulur çoğunlukla.
Modeli bi geçsek bu AIDA64 programında desteklenen bellek türleri: DDR3-800, DDR3-1066, DDR3-1333 SDRAM yazıyor bu bilgi yardımcı olur mu? Bundan sonra zaten bilgisayarcıya götürücem son sorum.. :)

Arkadaşım konuyu baştan sona okduuna eminmisin ? :D Biz kaç gündür güncellemk için uğraşıyoruz zaten. Ancak bir türlü anakart modelini bulamıyor.

Bilsem güncellemeyi :)
Kasanın etrafında yazı yok mu, marka nedir, aldığında faturada ne yazıyordu? Seri numarası, model, etiket bilgileri, yazılar ne varsa resimle resim çek yaz vs. Eğer bu dediklerimi hala gönderemez, resimleri alamazsam, bir bilgiye raslanmazsa konuyu kapatacağım. Konu uzuyor boşuna.

Arkadaşım konuyu baştan sona okduuna eminmisin ? :D Biz kaç gündür güncellemk için uğraşıyoruz zaten. Ancak bir türlü anakart modelini bulamıyor.

Kasanın etrafında yazı yok mu, marka nedir, aldığında faturada ne yazıyordu? Seri numarası, model, etiket bilgileri, yazılar ne varsa resimle resim çek yaz vs. Eğer bu dediklerimi hala gönderemez, resimleri alamazsam, bir bilgiye raslanmazsa konuyu kapatacağım. Konu uzuyor boşuna.
Ya şimdi başka bi konuya değineceğim ama dün ben CPU fanını çıkarmıştım ya, geri taktım CPU sıcaklık değerleri fırladı önceden de içeri üflüyordu şimdi de öyle ama ısınıyor şuna cevap gelebilir mi acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı