Yeni Razer Viper Mini takılıyor

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-03-09 202023.png
    Ekran görüntüsü 2024-03-09 202023.png
    467,3 KB · Görüntüleme: 29
Satın aldıktan 14 gün içerisinde ürünü iade etme hakkınız var. Tabii kutusu ve içeriği eksiksiz duruyorsa. Bencede iade edin. Eğer boyut olarak küçük mouse arıyorsanız farklı modellere yönelin. Bu arada sizi anlıyorum. Çünkü her zaman biliyormuş gibi yorum yapan insanların yazdıkları şeylere bakarak aldınız büyük ihtimal. Şu an olduğu gibi mesela, konu farklı ama yine yazan yazana. Razer viper mini ile Razer cobra aynı değil tamamen. Razer mini sensor pixart 3359 kullanırken cobra modeli 3349 kullanıyor. Razer mini modellerinde kronik LOD problemi vardır. Yüzeyi algılama mesafesini ilgilendiren. Razer'in kendi sitesinden mini için uyumlu firmware güncellemesi varsa yapın, genelde yaşadığın o sorun düzeliyor. Yine de o fiyata o modeli asla önermem. İade edin bence.

Satın aldıktan 14 gün içerisinde ürünü iade etme hakkınız var. Tabii kutusu ve içeriği eksiksiz duruyorsa. Bencede iade edin. Eğer boyut olarak küçük mouse arıyorsanız farklı modellere yönelin. Bu arada sizi anlıyorum. Çünkü her zaman biliyormuş gibi yorum yapan insanların yazdıkları şeylere bakarak aldınız büyük ihtimal. Şu an olduğu gibi mesela, konu farklı ama yine yazan yazana. Razer Viper Mini ile Razer Cobra aynı değil tamamen. Razer mini sensor PixArt 3359 kullanırken cobra modeli 3349 kullanıyor. Razer mini modellerinde kronik lod problemi vardır. Yüzeyi algılama mesafesini ilgilendiren. Razer'in kendi sitesinden mini için uyumlu Firmware güncellemesi varsa yapın, genelde yaşadığını o sorun düzeliyor. Yine de o fiyata o modeli asla önermem. İade edin bence.

Size nasıl ulaşabilirim driver hakkında bilgi sahibi değilim çok da tecrübem yok şu an eski mousu takdım onunla idare ediyorum eğer iletişim sağlayabilirsek sorunu çözdüğümde kullanmak isterim.

Sürekli yanıyor. Siz en iyisi iade edin ürünü.

Anladım.

Bunu indirin ve deneyin. Umarım düzelir;

Arkadaşın dediği ile alakalı olabilir mi ben ilk açıklamada da belirttim altdaki kırmızı ışık yanıp sönüyor ondan olabilir mi diye arkadaş da aynısını kullanıyormuş onda sürekli yanıyormuş.

Size nasıl ulaşabilirim driver hakkında bilgi sahibi değilim çok da tecrübem yok şu an eski mousu takdım onunla idare ediyorum eğer iletişim sağlayabilirsek sorunu çözdüğümde kullanmak isterim.

Anladım.
Bu driver değil canım, firmware. Verdiğim linkten firmware indir ve yüklemesini gerçekleştir. Eski sürüm varsa yükleme olur, son sürüm firmware sürüm varsa yapmaz. Yine de bence her türlü 2.800 TL verdiysen o modeli iade et :) Çok pahalı çünkü malesef.

Hocam sorunu çözüp kullanmayın boşuna uğraşmayın. İade etmeyi deneyin. 2000TL kazık yemişsiniz az mı? Paranızın peşine düşün fareyi düzeltmektense.

Bu driver değil canım, Firmware. Verdiğim linkten Firmware indir ve yüklemesini gerçekleştir. Eski sürüm varsa yükleme olur, son sürüm Firmware sürüm varsa yapmaz. Yine de bence her türlü 2.800 TL verdiysen o modeli iade et :) çok pahalı çünkü maalesef.

Link çok karışık İngilizce dilim vs de yok biraz üşendim açıkçası galiba iade edeceğim.

Hocam sorunu çözüp kullanmayın boşuna uğraşmayın. İade etmeyi deneyin. 2000TL kazık yemişsiniz az mı? Paranızın peşine düşün fareyi düzeltmektense.

Haklısın dostum umarım iade kabul ederler.

Link çok karışık İngilizce dilim vs de yok biraz üşendim açıkçası galiba iade edeceğim.

Haklısın dostum umarım iade kabul ederler.

Bencede iade et gerçekten o parayı hak edecek bir performansa sahip değil günümüz için. Kötü bir model değil ama daha az paraya daha performanslı ürünler var artık.

Yeni konular

Geri
Yukarı