Yeni Samsung Scout Combo’da Tüm Marifetler Bir Arada

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Recep Baltaş

Technopat
Yönetici
Katılım
14 Ağustos 2010
Mesajlar
69.332
Çözümler
861
Beğeniler
98.392
Yer
İstanbul
Tüketici elektroniğinin lider isimlerinden Samsung’un yeni çamaşır makinesi Scout Combo, 8 kilogram yıkama ve 5 kilogram kurutma kapasitesi, elmas kazanı, köpük teknolojisi, voltaj kontrolu ve 15 dakika kısa yıkama programı gibi sahip olduğu birbirinden farklı özellikler ile 2011’in en özel beyaz eşyası olacak.

Scout Combo’nun hayatınıza değer katacak en önemli özelliği, kullandığı “ecobubble” teknolojisi. Klasik çamaşır makineleri, çamaşırlarınızı sıcak suda yıkarken, yeni Samsung Scout Combo çamaşır makinesi üstün köpük teknolojisi sayesinde suyu ısıtmaya ihtiyaç duymadan 15 derecelik soğuk suda çamaşırlarınızı mükemmel yıkıyor ve böylelikle enerji tüketimini yüzde 70’e kadar azaltıyor. Scout Combo’nun 15 dakikalık kısa yıkama programı da, çok kirli olmayan kıyafetlerinizi kısa sürede, fazla su ve enerji harcamadan temizlemenizi sağlıyor. Bu teknolojinin sonucu olarak Scout Combo, bir çamaşır makinesi için dünyadaki en yüksek performans olan A+++ enerji performansı ile ödüllendirildi.

Deterjanın tamamen ve etkin bir şekilde çözülmesi için köpük kullanan ecobubble teknolojisi, yıkama işlemine başlarken deterjanı hava ve su ile birlikte köpürterek çamaşırlara normal deterjanlı sudan 40 kat daha hızlı ve derinlemesine nüfuz etmesine yardımcı oluyor. Ecobubble teknolojisi ayrıca deterjan kalıntılarını tamamen yok ederek kıyafetlerinizin makinenizden her zaman yeni gibi çıkmasını ve makinenizin kazanının temiz ve tortusuz kalmasını sağlıyor.

Aynı zamanda kurutma makinesi de olan Samsung Scout Combo, soğuk ve yağmurlu kış günlerinde çamaşırlarınızın kısa sürede ve steril bir ortamda kurumasını sağlıyor. Hem

yıkama hem de kurutma aynı kazanda gerçekleştiği için de ayrı bir yere ihtiyacınız olmuyor. Böylece, banyonuzda açacağınız tek alanda hem yıkama hem de kurutma gerçekleştirebiliyorsunuz. Ayrıca sahip olduğu “elmas kazan”, giyisilerinizin tamburun yüzeyine sürtünmesini yüzde 79 azaltarak kıyafetlerinizin de ömrünü uzatıyor. Samsung’un tasarım harikası elmas kazanın geleneksel kazanlara göre delikleri yüzde 75 daha küçük ve elmas şeklinde olduğundan, kıyafetlerinizi etkili bir şekilde yıkarken, yüksek devirde bile kazan deliklerine sıkışma riskini ortadan kaldırıyor.

Özel seramik rezistans teknolojisi ile diğer makinelere oranla sudaki kirecin makineye verdiği zararı en aza indirerek, kendi ömrünü de 10 yıla uzatan Samsung Scout Combo, üzerlerinde bulunan çocuk kilidi ile çocuğunuzun ve çamaşırlarınızın güvenliğini aynı anda sağlıyor.

Tavsiye edilen 12 taksitli fiyatı: 2.450 TL
 


Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yukarı