Samsung Yeni Kablosuz Elektrik Süpürgesi Serisi SS7550

'Konu Dışı' bölümünde Recep Baltaş tarafından 29 Mart 2011 tarihinde başlatılan konu.

 1. Recep Baltaş

  Recep Baltaş Technopat Yönetici

  Katılım:
  14 Ağustos 2010
  Mesajlar:
  51.900
  Beğenileri:
  42.485
  Yer:
  İstanbul
  Ultra hafif, dikey, elektrikli süpürgeler, elegant renk seçenekleri ile üstün çekiş gücü ve esneklik sunuyor


  İstanbul- 28 Mart 2011- Teknoloji ve tasarımın öncü ismi Samsung Electronics Co., İstanbul’da gerçekleşen Ortadoğu ve Kuzey Afrika Forum toplantısı sırasında şık, hafif ve kablosuz yeni elektrikli süpürge serisi SS7750’yi pazara sunduğunu açıkladı. Yeni seri kullanıcıların evlerinde elektrikli süpürgelerini saklamak yerine gururla sergileyebilecekleri bir tasarıma sahip.

  SS7550 Serisi güçlü performansı, hafif ve dikey elektrikli süpürgesini şarjlı el süpürgesi ile kusursuz bir biçimde bir araya getiriyor ve kullanıcıların temizlik ihtiyaçlarını esnek ve kullanışlı bir şekilde karşılıyor. Güçlü turbo performanslı fırça, tozları güçlü çekme ve köşeleri temizleme özelliği taşıyor. Otomatik açılıp kapanan kapak aparatı temizlikte mükemmel sonuçlar sağlıyor. Ayrıca cihazda, daha uzun süreli kullanım için 18.5 voltluk lityum pil de yer alıyor.

  Göz alıcı renk seçenekleri ile satışa sunulan şık SS7550 Serisi, hem dış görünümü hem de performansı kusursuz elektrikli süpürge arayanlar için ideal. Şık ve ince hatları ile beklentileri aşan yeni seri, filtrelerin tıkanmasını önleyen ve daha uzun süreli emme sağlayan çift odacıklı bir hortum da içeriyor.

  Küçük metrekareli evlerde SS7550 serisi şarj ünitesinde dik pozisyonda saklanabiliyor ve böylece de her zaman çalışmaya hazır durumda oluyor. Şehir hayatı göz önüne alınarak tasarlanan estetik görünümlü cihazları, kullanıcıları adeta bir aksesuar gibi sergileyebiliyor.

  Noktasal Temizlik

  SS7550 Serisi’nin kuvvetli emme gücüne sahip olmasında etkili olan turbo fırçası, parke ve seramik tabanlarda, halılarda ve kilimlerde mükemmel temizlik sağlıyor. Dar ve küçük yerlere rahatlıkla girebilen, ayrılabilen şarjlı el süpürgesi ünitesi küçük, noktasal temizlik işleri için ideal. El ünitesi 18.5 voltluk lityum pille çalışıyor.

  Yeni SS7550 Serisi’nin 2011’in ikinci yarısında Türkiyede de satışa sunulması öngörülüyor.
   
  4 kişi bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş