Yeni sınıfta kalma sistemi nasıl?

Falsey

Hectopat
Makaleler
2
10. sınıfa gidiyorum derslerim berbat. Ama ortalamam 47. 5-6 dersten kalıyorum. Ama sözlü notları ve performanslar ile ortalamamın 50'yi geçeceğini düşünüyorum. Bu yeni sınıfta kalma sistemi ile 4 dersten kalırsak sınıf tekrarı yazıyor ama ortalamam 50. ikinci dönemde aynı şekilde 50 ortalama ile geçsem sınıfta kalır mıyım?

Yeni sınıfta kalma sistemi sadece 9. sınıflarda geçerli. Sizin genel ağırlıklı ortalamanız 50'den yüksek olursa direkt sınıfı geçersiniz. Sadece Edebiyat dersinden kalırsanız o dersin bütünlemesine girmeniz gerekir, diğer hiçbir dersin bütünlemesine girmezsiniz.

Yeni sınıfta kalma sistemi sadece 9. sınıflarda geçerli. Sizin genel ağırlıklı ortalamanız 50'den yüksek olursa direkt sınıfı geçersiniz. Sadece Edebiyat dersinden kalırsanız o dersin bütünlemesine girmeniz gerekir, diğer hiçbir dersin bütünlemesine girmezsiniz.
Herkes de geçerli değil mi?

Yeni sınıfta kalma sistemi sadece 9. sınıflarda geçerli. Sizin genel ağırlıklı ortalamanız 50'den yüksek olursa direkt sınıfı geçersiniz. Sadece edebiyat dersinden kalırsanız o dersin bütünlemesine girmeniz gerekir, diğer hiçbir dersin bütünlemesine girmezsiniz.

Okulumuzda müdür ve yardımcıları tüm sınıflar için geçerli olduğunu söylemişti ama ben de tam emin değilim umarım sadece 9'lar için geçerlidir.

En ıyısı gıdın bır mudure falan sorun her gün bir şey değişiyor cogu kısının duydugu haber bır anda değişebiliyor yanı abratmıs olabılırım ama en son yayımlanan yonetmelıge bakın ve mudurle falan konusun.
Sozde bu sınıfta kalma olayı sadece 9'lara olacaktı ama sanırım dıger sınıflarda da gecerlı olacakmıs.

10. sınıfa gidiyorum derslerim berbat. Ama ortalamam 47. 5-6 dersten kalıyorum. Ama sözlü notları ve performanslar ile ortalamamın 50'yi geçeceğini düşünüyorum. Bu yeni sınıfta kalma sistemi ile 4 dersten kalırsak sınıf tekrarı yazıyor ama ortalamam 50. ikinci dönemde aynı şekilde 50 ortalama ile geçsem sınıfta kalır mıyım?
Müdür yada müdür yardımcıları ile görüşün.

Sen bu türkçeyle nasıl iletişim kuruyorsun noktadan sonra ama nasıl bir betimleme şekli.

Yeni konular

Geri
Yukarı