Yeni sistemde sürekli mavi ekran hataları

ylmzzhakan

Femtopat
Yer
Kayseri/Antalya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Minidump dosyalarım: Minidump.rar
DDU ile güncel ekran kartı driverarı kaldırıp tekrardan kurdum.
SSD sağlığı kontrol ettim %100 bir hata ile bile karşılaşmadım.
Windows üzerinden RAM testi yaptım onlarda da hata yok.
Genel olarak indirme yaparken alıyorum normal kullanımda da vermeye başladı sistem daha 1 ay bile olmadı bir çözüm önerir misiniz?
Düzelmezse garantiye yollamayı düşünüyorum.

1) Aşağıdaki sürücüyü indirin.

2) Ekran kartı sürücünüzü aşağıdan indirin. Daha sonra da aşağıdaki DDU rehberine göre sürücüyü kaldırın. Bilgisayar yeniden açılırken internet bağlantısını kesin ki Windows Update sürücüyü kendi yüklemesin bu arada. Daha sonra da bu sürücüyü kurarsınız.

1) Aşağıdaki sürücüyü indirin.

2) Ekran kartı sürücünüzü aşağıdan indirin. Daha sonra da aşağıdaki DDU rehberine göre sürücüyü kaldırın. Bilgisayar yeniden açılırken internet bağlantısını kesin ki Windows Update sürücüyü kendi yüklemesin bu arada. Daha sonra da bu sürücüyü kurarsınız.

Minidump dosyalarında lan ile ilgili bir hata mı gördünüz hocam.

2. yöntemi zaten uygulamıştım. İlk yöntemden sonuç alırsam dönüş yapacağım. Teşekkür ederim.

Ne demek. Fakat dediğim gibi Windows Update yükledi ise hiçbir işe yaramaz. İsterseniz yine de dediğim her şeyi uygulayın.

Ne demek. Fakat dediğim gibi Windows Update yükledi ise hiçbir işe yaramaz. İsterseniz yine de dediğim her şeyi uygulayın.

Söylediğiniz gibi DDU ile kaldırıp NVIDIA üzerinden kurmuştum zaten önerdiğiniz işlemi o yüzden tekrarlamadım hocam.

Tam düzeldi yazacaktım ki "irql_not_less_or_equal" mavi ekran hatası aldım yine yaptı hocam.

Yeni dump dosyalarınızı paylaşmalısınız. Ama sadece yeni olanı lütfen.

Geri
Yukarı