Yeni sistemde sürekli mavi ekran

MEHMETHAN01

Decapat
İyi günler Technopat ailesi. Benim sorunum sürekli mavi ekran hatası almam. Bunlar:
  • SYSTEM SERVİCE EXCEPTİON
  • ATTEMPTED EXECUTE OF NOEXECUTE MEMORY
  • PAGE FAULT IN NONPAGED AREA
  • KMODE EXCEPTİON NOT HANDLED
Bir iki tane daha hata vardı onları hatırlamıyorum. Sistem yeni toplandı sıfır. Memtest ile RAM sorunu bulamadım HDD'ler sıfır. Driverler da kurulu. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windowstan girdim kopyaladım da not defteri olarak atamıyorum. Acaba nasıl yükleyebilirim.
Not defteri olarak atmayacaksınız zaten.

C:/Windows/Minidump dizinindeki dosyaların tamamını bir WinRAR arşivi oluşturup onun içine atacaksınız. Dump dosyası arşivini bir bulut depolama sitesine yükleyip herkese açık hâle getirin ve linkini bizle paylaşın.

Sadece OneDrive, Yandex Disk gibi bulut depolama sistemlerini kullanabilirsiniz. Dosya co, Dosya tc gibi siteleri ve diğer virüs saçan paylaşım sitelerini kullanmak yasaktır.

Microsoft OneDrive, Yandex Disk, DropBoxveya Google Drive gibi Cloud servisleri dışında, Dosya.tc ve dosya.co gibi sitelere ya da virüs yayan dosya paylaşım sitelerine yüklenen içeriklerin bağlantısının paylaşılması ceza nedenidir. Bu güvenlik ve dosyaların kalıcılığı amacıyla konulmuş bir kuraldır. (Kural 30)

Technopat Sosyal Kuralları

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı