Çözüldü Yeni sistemde Wi-Fi ve Bluetooth bağlantıları çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

alperozdemir5

Hectopat
Bilgisayarımı daha yeni aldım ve bugün içine Windows 11 yükledim. Ancak Wi-Fi ve Bluetooth bağlantıları çalışmıyor. Aygıt yöneticisine girdiğimde ağ denetleyicisi ve generic Bluetooth adapter üzerinde sarı bir ünlem olduğunu gördüm. Ağ denetleyicisini güncellemeye çalıştım cihazımın sürücüsünü bulamadı. Kendim de indiremedim. Yardımcı olursanız sevinirim. Bilgisayarımın modeli: HP victus 16-E1010NT

Çözüm
Kablolu denediniz mi? Demeyeceğim tabii ki.
Sitesinden indirmeyi dene sürücüleri. Ben sürücüleri indirmek için 3DP chip kullanıyorum bilmem biliyor musunuz? Diğer çoğu programdan çok daha iyi. Ama gezginlerden değil kendi sitesinden indirin.

Her ikisinin de donanım kimliğini gönder, bir bakayım.

Donanım kimliği nasıl gönderilir?
Aygıta sağ tıklayıp "Özellikler > Ayrıntılar" yolunu izle. Seçeneklerden "Donanım Kimlikleri"ni seç ve listelenen kimliklerin hepsini kopyalayarak buraya gönder. Her iki aygıt için de ayrı ayrı gönder.

B
Her ikisinin de donanım kimliğini gönder, bir bakayım.

Donanım kimliği nasıl gönderilir?
Aygıta sağ tıklayıp "Özellikler > Ayrıntılar" yolunu izle. Seçeneklerden "Donanım Kimlikleri"ni seç ve listelenen kimliklerin hepsini kopyalayarak buraya gönder. Her iki aygıt için de ayrı ayrı gönder.
Generic Bluetooth Adapter:
USB\VID_13D3&PID_3567&REV_0100&MI_00
USB\VID_13D3&PID_3567&MI_00

Ağ Denetleyicisi:
PCI\VEN_14C3&DEV_7961&SUBSYS_46821A3B&REV_00
PCI\VEN_14C3&DEV_7961&SUBSYS_46821A3B
PCI\VEN_14C3&DEV_7961&CC_028000
PCI\VEN_14C3&DEV_7961&CC_0280

Burdan kablosuz ağ ile alakalı bir dosya indirdim ancak sonra ne yapacağımı bilmiyorum.

Orada hangi donanımı güncelleyeceksen indireceksin format atmış isen kurman zaten gerekli kuruluma gelince içini açınca dosyanın kurma aracı gözükür zaten.

Çözüm

Geri
Yukarı