Yeni sisteme akım korumalı priz önerisi

Entilus

Picopat
Daha fazla  
Selam yeni sistem aldım. Fiş neredeyse 25 yıllık neredeyse ama sağlam çok az kullanılmış. Bende en azından az çok sorun olmasın diye en fazla 350 TL'ye bir akım korumalı priz almak istiyorum. Technopat forumdaki arkadaşların bilgisine güveniyorum sağlam çok korumayacağını ben de biliyorum en azından elimizde patlamayacak sağlam akım korumalı priz önerirseniz sevinirim.

Normalde Schneider alacaktım lakin satıcıları satışa kapatmış seçimden sonra zam yapacaklar sanırım. Satışta olanlarda fahiş fiyata. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Hocam kablosuz sekılde ıstersenız bunu onerebılırım APC vıko Schneider ve Philips dısında markalardan almanızı onermem Schneider Electric APC Tekli 230 V Akım Korumalı Priz Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Valla güzel bitane olsa en kötü 400 e alıcam direkt. Yok ama piyasa da saçma bir şekilde. Sizin müsait olduğunuz vakitte bakarmısınız en 4, 5 priz girişli akım korumalı priz varsa atarsanız link memnun olurum.

Philips SPN7080WA/62 8'li 2 mt Akım Korumalı Priz Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe hocam butcenızı astıgının farkındayım ama 900joule bır alet almanızı onerırım 2 taksıtte yapabılırsınız.
Hocam bunu nays artı n11 kodu ile 450 tlye aldım nasıl sizce taklaya gelir miyim?

Kaliteli ve güvenle kullanabilirsiniz!

Bunu 15 yıldır kullanıyorum neleri attlattı neler. Maalesef artık TRde satılmıyor.

2002496638.jpg

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı