Yeni sistemim kapandı görüntü gelmiyor

kaanozcavdar

Hectopat
Daha fazla  
RX 580 Ryzen 5 2600X High Power 600W 80+ Bronze PSU bir sistem topladım. Bugün geldi ve sadece ekran kartını ayrı getirmelerini söyledim, diğer bütün montajı onlar yaptı. Ekran kartını ben taktım ardından 6+2 pinli kabloyu da taktım, çalıştırdım hiçbir sıkıntı yok. Görüntü var, PC çalışıyor. 3-4 saat sonra PUBG indirdim, sistemi deneyim dedim ve 20 dk sonra kadar PC kapandı kendiliğinden. Kısa bir süre açılmadı güç kablolarını çıkarıp taktığımda açıldı fakat görüntü gelmiyordu. Kasayı açtım ekran kartının fanları çalışmıyor. Eski PC'yi takıp denedim görüntü falan hiçbir sıkıntı yok çalışıyor. Tahminimce ekran kartı arızalı ve pubgde ısınınca PC kapandi. Yarın sinerjiyi arayıp durumu anlatacağım. Bu konudan anlayan arkadaşlar varsa yardım ederse çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçmiş olsun. Ben de sistem toplamayı düşünüyorum. Ekran kartı birkaç yerde ucuz buldum ama almaya çekiniyorum. Belki sorunlu iade üründür diye. İnşallah sizinki basit bir sorundur.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı