Yeni SSD'ye Windows kurulumu yaparken kurulum baştan başlıyor

Hasan Özdemir0

Decapat
Daha fazla  
RAM
16 GB RAM
SSD veya HDD modeli
500 GB
Anakart
A320M S2H
İşlemci
R5 2600
Bir SSD satın aldım bugün geldi bilgisayarımda her şey 4/4'lük giderken hani dosyalar kopyalanıyor Windows kuruluyor bölümünden sonra 10 saniye sonra yeniden başlatılıyor bölümünde yeniden başlattıktan sonra yine Windows kurma yerine atıyor. Ve USB'yi çıkartırsam da Windows kurulu olmadığı için açılmıyor çözümü var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaş BIOS'tan sıralamayı değiştirerek ilk sıraya USB almış sorun bundan kaynaklanıyor geçici boot yapmamış düzeltmek için sadece ilk sıraya işletim sistemi yüklü olan SSD'yi seçmesi gerekli ve ayarı bu şekilde kaydetmeli.

Bir SSD satın aldım bugün geldi bilgisayarımda her şey 4/4'lük giderken hani dosyalar kopyalanıyor Windows kuruluyor bölümünden sonra 10 saniye sonra yeniden başlatılıyor bölümünde yeniden başlattıktan sonra yine Windows kurma yerine atıyor. Ve USB'yi çıkartırsam da Windows kurulu olmadığı için açılmıyor çözümü var mıdır?

BIOS'a girip boot menüden ilk sıraya satassd(örnek) yapın ve sorun çözülür büyük ihtimal.

Evet konuyu hortlatıyorum ancak aynı sorun bende de var dünden beri uğraşıyorum yardımcı olabilir misiniz?
Diğer SSD'me kurulum yaptığım zaman sorunsuz bir şekilde kurulmakta. Ancak yeni aldığım SSD'ye kurulum yapamıyorum.
Not: Bütün kurulum doğru şekilde yapılmakta. Boot tercihinde yeni aldığım SSD ilk sırada. Konu sahibi ile aynı durumdayım.

Geri
Yukarı