Yeni Taktığım Mouseler Tanınmıyor

2 Yıldır bu forumdayım. Bu cevap yeterli sanırım. Yöneticileri ailem gibi görürüm. Sonuç ? Hala çözülmedi ve projelerim pc içinde bekliyor. Oyun oynamak falan umurumda değil. Çözülmeyen konularımda birikiyor. Eskisi gibi değil burası.

Çözüleceğini sanmam.
ImageUploadedByTapatalk1401630990.904270.jpg
böyle oluyor. Yani sonradan ortaya çıkmış bir sorun, donanımsal değil usb' ye takınca ses geliyor. Önceden her türlü mouseyi çalıştırırdı.

Anakart kitapçığı yok. Zamanında Casper'di :D Anakart'ın USB'sine de taksam olmuyor, kasanınkinede.

Herhangi bir koruma programı var mı? Bios ayarlarına giremiyorum diyorsun sistemde bir şeyler bunu engelliyor o yüzden bir şekilde delete yapıp bios ayarlarına girmeye çalış.

Şifre yüzünden BIOS a giremiyorum. Şifre koyduğumuda hatırlamıyorum.

Şifre yüzünden BIOS a giremiyorum. Şifre koyduğumuda hatırlamıyorum.
Maus takılı olmadığı halde aygıt yöneticisinden kontrol edermisiniz yüklü maus görünüyor mu ? Birde ana kartın içinde ön usb leri takmak için USB yatağı iğneleri olacak onları bir yer değiştirirmisiniz ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı