Yeni tarife önerisi

kaane

Kilopat
Merhaba, Fenercell yani Türk Telekom kullanıyorum. Şu anda 15GB olan pakete 43 TL ödüyorum, 12 ay taahhütlüydü ve 4 gün sonra taahhüdü bitecek. Daha uyguna ya da aynı fiyata daha çok interneti olan bir pakete geçmek istiyorum. Daha uyguna daha çok internet sağlayan operatör varsa farklı operatöre de geçebilirim. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Bana şöyle bir şey geldi düşünürsen istersen Türk Telekom ile müşteri hizmetlerine bir sorabilirsiniz paket güzel gözüküyor hem net hem şey olarak.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20211223_124846_com.tmob.AveaOIM.jpg
    Screenshot_20211223_124846_com.tmob.AveaOIM.jpg
    62,8 KB · Görüntüleme: 55
Türk Telekom selfy özgürce sosyal önerebilirim, eğer Vodafone istiyorum dersenizde red 25 ya da red 30 kullanabilirsiniz.
Eğer Vodafone'a taşırsan çok güzel paketler var ben TT'de 120 lira ödüyordum 70 liraya Vodafone'da çok daha fazla internet aldım. Hatta Whatsapp sınırsız. Sürekli görüntülü konuşma yaptığım için iyi oldu.

Traifeler : https://www.vodafone.com.tr/numara-tasima-yeni-hat/tarifeler
Hocam benim şuanki 43 TL olan paketimde kalmam daha mantıklı değil mi? Tekrar taahhüt yapabiliyorum sanırsam aynı fiyattan, bu önerdiğiniz paketler çok pahalı

Hocam benim şu anki 43 TL olan paketimde kalmam daha mantıklı değil mi? Tekrar taahhüt yapabiliyorum sanırsam aynı fiyattan, bu önerdiğiniz paketler çok pahalı.

Benim fikrim: Sen kendi tarifende kal bence. Hem sen aynı miktarda interneti kat kat daha az ödeyerek alıyorsun.
Sebebi : Ne yazık ki günümüzde artık 70-100 TL fiyat aralığı adam akıllı internet bulunduran bir tarife için uygun bir fiyat aralığı oldu.

Bu duruma örnek : Ben bile Vodafone'a Redli 15 Plus tarifesi için her ay vergiler dahil 79,60 TL veriyorum.

Geri
Yukarı