Yeni Tomb Raider oyunu gelecek mi?

YENİ OYUN GELECEK Mİ?

• GELİR

• GELMEZ

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Büyük ana oyun gelmeyecek diye biliyorum. Mobil platforma adam akıllı 3D oyun yapsalar keşke.

Yeni oyun geleceğini söylüyorlar fakat yakın bir zamanda olmayacağını da belirtiyorlar. Eski nesil oyunlar ile son üçlemenin birleştirilmesi için gelecek oyunlar diye belirtmiş yapımcılar. Mantıklı. Gelmeli de zaten ama bunu markayı sağmak olarak düşünmemek gerek. 25 yıllık bir tarihi var oyunun.

Mali ve teknik açıdan mümkün müdür bilmiyorum ama ileriki zamanda bir bonus ile Angel of Darkness'ın yeniden yapılmasını isterdim. En azından son üçlemenin mekanikleriyle. Her açıdan bunu hakeden bir oyun gerçekten. Ama işte dizi veya film projeleri de var sanırım. Çok çok zaman ister.
Angel of Darkness; atmosferiyle, hikayesiyle ve Lara Croft'un güzelliği ile en potansiyele sahip Tomb Raider oyunuydu. Aslında üçleme bir oyun yapacaklardı hatta 2.oyununda Türkiye bile olacaktı fakat oyunu hızlı çıkardıkları için bir sürü ağır eleştiri aldılar ve sorunlu bir oyun çıktı ortaya. Bundan dolayı da devamı gelmedi. Umarım gelecekte yeniden yapılır çünkü en potansiyele sahip Tomb Raider oyunu.

Angel of Darkness; atmosferiyle, hikayesiyle ve Lara Croft'un güzelliği ile en potansiyele sahip Tomb Raider oyunuydu. Aslında üçleme bir oyun yapacaklardı hatta 2.oyununda Türkiye bile olacaktı fakat oyunu hızlı çıkardıkları için bir sürü ağır eleştiri aldılar ve sorunlu bir oyun çıktı ortaya. Bundan dolayı da devamı gelmedi. Umarım gelecekte yeniden yapılır çünkü en potansiyele sahip Tomb Raider oyunu.
Evet. Kontrol sorunları vardı. Oyun Paris Prag ve İstanbul arası geçiyordu. Yani böyle bir malzemesi olan bir oyun. Üstünden çok zaman da geçti. Tomb Raider alanını geçtik tüm zamanlar için yeniden yapılmayı hakeden bir oyun gerçekten. Keşke bizim düşündüğümüz gibi olsa bazı şeyler.

İlk oyundan son oyuna kadar tüm serilerini 2-3'er defa bitirmiş biri olarak yenisini beklemekteyim ama bu sefer pek umutlu değilim. BU zamana kadar yeni oyun ile alakalı hiç bir haber çıkmadı.

Gelmese de olur. Her ne kadar Tomb Raider 2013'ten ve Rise of The Tomb Raider'ın belli bir kısmından keyif alsam da Shadow of the Tomb Raider'ı oynarken çok sıkılmıştım.

Gelmese de olur. Her ne kadar Tomb Raider 2013'ten ve Rise of The Tomb Raider'ın belli bir kısmından keyif alsam da Shadow of the Tomb Raider'ı oynarken çok sıkılmıştım.
Gelmese olmaz çünkü çok köklü bir seri ve 2013te nasıl seriyi tekrar ayağa kaldırdılarsa tekrar yapabilirler. Tek gereken şey biraz zaman.

Bir süre önce zamanında korsan oynadığım için Respect deyip yeni çıkan üçlemeyi ve eski oyunlardan 3 tanesi olmak üzere 6 adet TR oyunu aldım Steam'den. Ne olur yenisi gelsin arkadaş ya. Hayır hiçbir haber, sızıntı vs yok. Sanırım hala başlamadılar yapmaya :(

Yeni oyun gelecekse umarım köklü değişiklik yaparak gelir, ilk iki oyunu eyvallah deyip oynadım ama 3. oyunda 2 saat bile dayanamadım. Bir oyun önceki oyunlara benzer de bu kadar da olmaz yahu!

Geri
Yukarı