Yeni topladığım PC çalışmıyor

Kablolaman doğru gibi ama anakart kutusundan kullanma kılavuzundan her şeyi kontrol et ve prizi de prizdede sıkıntı olabilir

Güç kablosunun orta tarafında pin mi eksik fotoğraftamı öyle gözüküyor

Evet, bir pin yok fakat o pine gelen kablo da yok. Normal mi o?

İlk kez mi 24pin kablosu goruyorsun?

İlk kez PC topluyorum, dostum. Kusura bakmayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Komple her şeyi çıkar yeniden toplamanı öneririm.
Denedim fakat halen açılmıyor ne yapacağım
Denedim fakat halen açılmıyor ne yapacağım
Kablolar böyle bir hata mı var
Ön panel kabloları sökün ve ev anahtarı falan ile ön panel bağlantılarının üstünde gezin çalışıyorsa bağlantıyı hatalı yapmışsınızdır ön panelin.
Denedim çalışmıyor

Dosya Ekleri

• 20211225_171920.jpg
    20211225_171920.jpg
    569,1 KB · Görüntüleme: 64
Son düzenleme:
Başka bir PSU ile deneyin.
Elimde başka bir psu yok hocam 24 pini takarken anakartta bir ışık yanıp söndü 2 3 sn güç geldi fakat yeniden gitti
CPU güç kablosunu doğru mu taktın? Şekillerde dolayı ters takılamıyor ama belli olmaz. Ters takabiliyorsan öyle dene.
Evet doğru takılı ters takamıyorum
Başka bir PSU ile deneyin.
Psum çalışıyor kısa devre ile çalıştırdım hocam
Elimde başka bir PSU yok hocam 24 pini takarken anakartta bir ışık yanıp söndü 2 3 sn güç geldi fakat yeniden gitti.

Evet doğru takılı ters takamıyorum.

PSU çalışıyor kısa devre ile çalıştırdım hocam.

Arkadaşlar yardım edecek biri var mı dünden beri çözemedim yardım edebilecek biri varsa numarasını ya da Instagram adresini verebilir mi çözmeme yardımcı olsa.
Elimde başka bir psu yok hocam 24 pini takarken anakartta bir ışık yanıp söndü 2 3 sn güç geldi fakat yeniden gitti

Evet doğru takılı ters takamıyorum

Psum çalışıyor kısa devre ile çalıştırdım hocam

Arkadaşlar yardım edecek biri var mı dünden beri çözemedim yardım edebilecek biri varsa numarasını ya da Instagram adresini verebilir mi çözmeme yardımcı olsa.
Yardımcı olacak kimse yokmu forumda arkadaşlar?
CPU güç kablosunu doğru mu taktın? Şekillerde dolayı ters takılamıyor ama belli olmaz. Ters takabiliyorsan öyle dene.
Hocam cevap verir misiniz lütfen.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı